Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Gruodžio 14-15 dienomis Vilniuje įvyko kasmetinis tradicinis Tarptautinis "Žalgiris Open" moterų uždarų patalpų riedulio čempionatas.
 
Čempionate dalyvavo:
A pogrupis
Šiaulių "Gintra-Strekte-Uni"
Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras"
Smolevichi "Victorya" HC (BLR)
Minsk "Minsk 2" HC (BLR)

B pogrupis
Vilniaus "HFTC-Tauras"
Šiaulių SM "Klevas-Joma"
Minsk "Minsk" HC (BLR)
Baranovichi "Tekstilchik" HC (BLR)


VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS IR REZULTATAI

Gruodžio 14 d. (šeštadienis)
Vilnius, SM "Tauras" sporto salė (Žygio g. 48)

1. 10.00 „Victorya” HC – „Minsk 2” HC 5:2 (0:1)
2. 11.00 „Gintra-Strekte-Uni” – SŽK „Žuvėdra-Tauras” 7:1 (3:1)
3. 12.00 „HFTC-Tauras” – SM „Klevas-Joma” 9:1 (2:0)
4. 13.00 “Minsk” HC – “Tekstilchik” HC 12:1 (8:0)
5. 14.00 “Minsk 2” HC – “Gintra-Strekte-Uni” 2:10 (2:5)
6. 15.00 SŽK „Žuvėdra-Tauras” – „Victorya” HC 5:2 (1:0)
7. 16.00 „Tekstilchik” HC – „HFTC-Tauras” 5:2 (3:1)
8. 17.00 SM „Klevas-Joma” – „Minsk” HC 0:14 (0:5)

Gruodžio 15 d. (sekmadienis)
Vilnius, SM "Tauras" sporto salė (Žygio g. 48)

9. 09.30 “Gintra-Strekte-Uni” – “Victorya” HC 7:0 (4:0)
10. 10.30 “Minsk 2” HC – SŽK “Žuvėdra-Tauras” 2:3 (0:1)
11. 11.30 “HFTC-Tauras” – “Minsk” HC 2:6 (0:3)
12. 12.30 “Tekstilchik” HC – SM “Klevas-Joma” 4:2 (1:0)
13. 13.30 A4 – B4 "Minsk 2" HC - SM "Klevas-Joma" 4:1 (0:0)
14. 14.30 A3 – B3 "Victorya" HC - "HFTC-Tauras" 1:4 (1:3)
15. 15.30 A2 – B2 SŽK "Žuvėdra-Tauras" - "Tekstilchik" HC 3:2 (1:2)
16. 16.30 A1 – B1 "Gintra-Strekte-Uni" - "Minsk" HC 4:3 (2:1)
17.45 Iškilmingas varžybų uždarymas

Galutinė komandų rikiuotė:
1 vieta - Šiaulių "Gintra-Strekte-Uni"
2 vieta - Minsk "Minsk" HC
3 vieta - Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras"
4 vieta - Baranovichi "Tekstilchik" HC
5 vieta - Vilniaus "HFTC-Tauras"
6 vieta - Smolevichi "Victorya" HC
7 vieta - Minsk "Minsk 2" HC
8 vieta - Šiaulių SM "Klevas-Joma" 

Išrinktos geriausios čempionato žaidėjos:
Geriausia vartininkė - Viktorija Vileikytė (Šiaulių "Gintra-Strekte-Uni");
Geriausia gynėja - Ugnė Chmeliauskaitė (Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras");
Geriausia puolėja - Julija Micheičik (Minsk "Minsk" HC)
Geriausia Baranovichi "Tekstilchik" komandos žaidėja - Liudmila Nesterovič;
Geriausia Vilniaus "HFTC-Tauras" žaidėja - Aušra Janutaitė;
Geriausia Smolevichi "Victorya" žaidėja - Ana Žilevič;
Geriausia Minsk "Minsk 2" komandos žaidėja - Ana Čebroba;
Geriausia Šiaulių SM "Klevas-Joma" žaidėja - Patricija Mockutė. 


Varžybų vyr. teisėjas - Borisas Sockis (EHF komisaras, tel. +37061626869, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).


Rungtynių bei apdovanojimų akimirkas galite rasti:
www.sportoakimirka.lt/7;16;857;48524--Gintra-Strekte-Uni__S%C5%BDK_%C5%BDuv%C4%97dra-Tauras_#48524
www.sportoakimirka.lt/7;16;858;48559--HFTC-Tauras__SM_Klevas-Joma_#48559
www.sportas.info/galleries/2948.html

Rėmėjai

Veiklos partneriai

 

UAB Salduvės viešbutis
Green Hotel
Park Inn