Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2014 metų Lietuvos žolės riedulio uždarų patalpų vyrų čempionatas prasidėjo dviem čempionų titulus ginančių Širvintų „Intos-Baltic Champingnons“ riedulininkų pergalėmis. Tiesa, kartą jų pergalei buvo kilęs rimtas pavojus - per rungtynes su vicečempionu Vilniaus „Ardu-Rudamina“ širvintiškiai po pirmo kėlinio atsiliko 0:2, o antrojo pradžioje - 0:3.

Vilniaus klubą 15 min. į priekį išvedė jau trečius metus „Ardo-Rudaminos“ ekipoje rungtyniaujantis baltarusis Jevgenijus Khursas. 20 min. įvartį pridėjo Artūras Zaleskis, o 23 min. rimta sensacija pakvipo po Mariaus Kriaučiūno taiklaus smūgio (po mažojo kampinio).

Tuomet „Inta-Baltic Champingnons“ pademonstravo, kad šios komandos žaidėjai per keletą sezonų išsiugdė nugalėtojų mentalitetą ir yra pasirengę išsikapstyti net iš pačių sudėtingiausių situacijų. Širvintiškiui Dominykui Varnui užteko 5 minučių, kad pelnytų „hattriką“ (26, 30 ir 31 min.) ir išlygintų rezultatą.

Tačiau tai dar nebuvo intrigos pabaiga. 33 min. vicečempionams dar vieną įvartį pelnė A. Zaleskis ir „Ardas-Rudamina“ vėl išsiveržė priekį.

Vis dėlto „Inta-Baltic Champingnons“ jau buvo pajutę žaidimo skonį ir 35 min. po mažojo kampinio Giedrius Adomavičius dar kartą išlygino rezultatą (4:4).

Širvintiškiams to nebuvo gana. 37 min. Giedrius Gridziuška pirmą kartą išvedė savo komandą į priekį, o dar po minutės čempionų pranašumą po mažojo kampinio įtvirtino Žygimantas Balsiukas - 6:4.

Per kitas dienos rungtynes „Inta-Baltic Champingnons“ nugalėjo kitą Širvintų komandą „Ježvitą“ 7:1 (2:0). Savo ruožtu ši ekipa pateikė staigmeną per rungtynes su Vilniaus „Žuvėdra-Tauru“. Po pirmojo kėlinio vilniečiai pirmavo 2:0, tačiau širvintiškiai, kaip ir kita šio miesto komanda, sugebėjo atsitiesti ir laimėjo rungtynes rezultatu 5:4.

Po pirmosios čempionato dienos 3 taškus savo sąskaitoje turi ir „Šiauliai“. Jie nepaliko vilčių „Ardui-Rudaminai“ - 7:3 (3:1), bet pralaimėjo „Žuvėdrai-Taurui“ 2:4 (0:0).

Visi pirmosios čempionato dienos rezultatai

Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ – Širvintų „Ježvitas“ 4:5 (2:1)
„Šiauliai“ – Vilniaus SK „Ardas-Rudamina“ 7:3 (3:1)
Širvintų „Ježvitas“ – Širvintų „Inta-Baltic Champingnons“ 1:7 (0:2)
„Šiauliai“ – Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ 2:4 (0:0)
Širvintų „Inta-Baltic Champingnons“ – Vilniaus SK „Ardas-Rudamina“ 6:4 (0:2)

Alfredo Pliadžio nuotraukų galerija Facebook tinkle


Turnyro lentelė

V. Komanda P. L. Pr. Įvar. Tšk.
1. Širvintų „Inta-Baltic Champingnons“ 2 0 0 13:5 6
2. „Šiauliai“ 1 0 1 9:7 3
3. Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ 1 0 1 8:7 3
4. Širvintų „Ježvitas“ 1 0 1 6:11 3
5. Vilniaus SK „Ardas-Rudamina“ 0 0 2 7:13 0

Rezultatyviausi žaidėjai

4 įvarčiai: Dominykas Varnas („Inta-Baltic Champingnons“), Žygimantas Balsiukas („Inta-Baltic Champingnons“);
3 įvarčiai: Artūras Zaleskis („Ardas-Rudamina“), Tomas Lakštauskas („Žuvėdra-Tauras“), Ruslanas Bezukladnikovas („Žuvėdra-Tauras“), Domantas Matulevičius („Ježvitas“);
2 įvarčiai: Jaroslavas Suchockis („Šiauliai“), Mantvydas Pocevičius („Šiauliai“), Kornelijus Žitkevičius („Šiauliai“), Algirdas Jackevičius („Ježvitas“), Ričardas Kulikovskis („Žuvėdra-Tauras“), Giedrius Gridziuška („Inta-Baltic Champingnons“), Tadas Fabijanskas („Šiauliai“);
1 įvartis: Maksimas Tarasovas („Inta-Baltic Champingnons“), Arvydas Bilotas („Inta-Baltic Champingnons“), Jevgenijus Khursas („Ardas-Rudamina“), Marius Kriaučiūnas („Ardas-Rudamina“), Valentas Jankevičius („Ardas-Rudamina“), Vitas Guziejus („Šiauliai“), Lukas Mažulis („Ježvitas“), Giedrius Adomavičius („Inta-Baltic Champingnons“), Robertas Voitechovskis („Ardas-Rudamina“).

Įspėjimai

Žaliosios kortelės: Algirdas Jackevičius („Ježvitas“), Vaidotas Kringelis („Šiauliai“).

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting