Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Evaldo Černiauskio nuotraukaŠiauliuose pasibaigė 2014 metų Europos moterų uždarų patalpų riedulio II diviziono čempionatas. Turnyro nugalėtojomis tapo ukrainietės, aplenkusios Belgijos, Škotijos ir Šveicarijos ekipas. Ukrainos ir Belgijos komandos pelnė kelialapius į I divizioną.

Penktoji vieta turyre atiteko Rusijos rinktinei, šeštoji - Lietuvos, septintoji - Velso, aštuntoji - Slovakijos. Slovakijos ekipa iškrito į III divizioną.

Evaldo Černiausko nuotr.

Per čempionato apdovanojimų ceremoniją buvo paskelbtos geriausios turnyro žaidėjos. Geriausios vartininkės titulas ir „Vostok Europe“ įsteigtas prizas - vertingas laikrodis - atiteko Lietuvos rinktinės vartų sargei Viktorijai Vileikytei.

Geriausia puolėja čempionate dalyvavusių komandų treneriai išrinkio ukrainietę Janą Vorošylo, geriausia gynėja - belgę Joy Jouret.

APDOVANOJIMŲ CEREMONIJOS GALERIJA „FACEBOOK“ TINKLE

Šį savaitgalį vyko ir I bei III divizionų Europos čempionatai.

Senojo žemyno čempionių titulą iškovojo Olandijos komanda, finale nugalėjusi Vokietijos ekipą 3:0 (1:0). Trečioji vieta atiteko Lenkijos riedulininkėms, kurios mažajame finale įveikė austres 2:1 (1:1).

Toliau išsirikiavo Europos I diviziono čempionato šeimininkė Čekija, Baltarusija, Anglija ir Prancūzija. Anglės ir prancūzės kitais metais II divizione pakeis ukrainietes ir belges.

III divizione šiemet kovojo tik 5 komandos, todėl į II divizioną iš jo pakils tik pirmąją vietą iškovojusios turnyro šeimininkės kroatės. Už jų nugaros liko Turkijos, Švedijos, Bulgarijos ir Portugalijos komandos.

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting