Evaldo Černiauskio nuotraukaŠiauliuose pasibaigė 2014 metų Europos moterų uždarų patalpų riedulio II diviziono čempionatas. Turnyro nugalėtojomis tapo ukrainietės, aplenkusios Belgijos, Škotijos ir Šveicarijos ekipas. Ukrainos ir Belgijos komandos pelnė kelialapius į I divizioną.

Penktoji vieta turyre atiteko Rusijos rinktinei, šeštoji - Lietuvos, septintoji - Velso, aštuntoji - Slovakijos. Slovakijos ekipa iškrito į III divizioną.

Evaldo Černiausko nuotr.

Per čempionato apdovanojimų ceremoniją buvo paskelbtos geriausios turnyro žaidėjos. Geriausios vartininkės titulas ir „Vostok Europe“ įsteigtas prizas - vertingas laikrodis - atiteko Lietuvos rinktinės vartų sargei Viktorijai Vileikytei.

Geriausia puolėja čempionate dalyvavusių komandų treneriai išrinkio ukrainietę Janą Vorošylo, geriausia gynėja - belgę Joy Jouret.

APDOVANOJIMŲ CEREMONIJOS GALERIJA „FACEBOOK“ TINKLE

Šį savaitgalį vyko ir I bei III divizionų Europos čempionatai.

Senojo žemyno čempionių titulą iškovojo Olandijos komanda, finale nugalėjusi Vokietijos ekipą 3:0 (1:0). Trečioji vieta atiteko Lenkijos riedulininkėms, kurios mažajame finale įveikė austres 2:1 (1:1).

Toliau išsirikiavo Europos I diviziono čempionato šeimininkė Čekija, Baltarusija, Anglija ir Prancūzija. Anglės ir prancūzės kitais metais II divizione pakeis ukrainietes ir belges.

III divizione šiemet kovojo tik 5 komandos, todėl į II divizioną iš jo pakils tik pirmąją vietą iškovojusios turnyro šeimininkės kroatės. Už jų nugaros liko Turkijos, Švedijos, Bulgarijos ir Portugalijos komandos.