Lietuvos vyrų žolės riedulio uždarų patalpų čempionate sužaisti 3 ir 4 turų mačai. Per juos dar 6 taškus į savo sąskaitą įsirašė čempionų titulą ginantys Širvintų „Intos-Baltic Champignons“ riedulininkai, o 4 taškais savo sąskaitą papildė Vilniaus „Ardas–Rudamina“.

Atkakliausia dvikova vyko per rungtynes tarp „Ardo–Rudaminos“ ir kitos Vilniaus komandos - „Žuvėdros–Tauro“. Pastaroji ekipa po pirmajame kėlinyje Ričardo Kulikovskio ir Edvino Stankevičiaus pelnytų įvarčių pirmavo 2:0, tačiau neišsaugojo pergalės. Vos prasidėjus antrajam kėliniui Artūras Zaleskis skirtumą sušvelnino, o 33-ąją minutę po mažojo kampinio Robertas Voitechovskis išgelbėjo savo komandą nuo pralaimėjimo.

Taip pat atkakliai dėl pergalės kovėsi ir „Šiaulių“ riedulininkai su Širvintų SM „Ježvito“ auklėtiniais. Kiek netikėtai jau pirmojo kėlinio viduryje po Alvaro Matulevičiaus ir Algirdo Jackevičiaus įvarčių širvintiškiai pirmavo 2:0, tačiau dar iki pertraukos šiauliečiai rezultatą išlygino. Antrojo kėlinio viduryje Ignas Pabijanskas realizavo baudinį ir persverė rezutatą „Šiaulių“ naudai, o 35-ąją min. Džiugas Dirvelis įtvirtino savo komandos pranašumą. Vos po minutės A. Jackevičius sugrąžino intrigą (3:4), tačiau išsigelbėti nuo pralaimėjimo širvintiškiams nepavyko.

Įspūdingai savaitgalį rungtyniavo „Intos-Baltic Champignons“ žaidėjas Giedrius Adomavičius. Į „Žuvėdros-Tauro“ vartus jis įmušė net 4 įvarčius, dar 2 pridėjo per mčą su „Šiauliais“ ir tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju (7 įvarčiai).

Turo statistika

Vilniaus „Ardas–Rudamina“ – Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“ 2:2 (0:2)
„Žuvėdra–Tauras“: Ričardas Kulikovskis (12), Edvinas Stankevičius (14).
„Ardas–Rudamina“: Artūras Zaleskis (22), Robertas Voitechovskis (33 mk).
Žalioji kortelė: Robertas Voitechvskis (26; „Ardas–Rudamina“).

Širvintų SM „Ježvitas“ – „Šiauliai“ 3:4 (2:2)
„Ježvitas“: Alvaras Matulevičius (5), Algirdas Jackevičius (11 mk, 36).
„Šiauliai“: Tadas Pabijanskas (13), Kornelijus Žitkevičius (15), Ignas Pabijanskas (29 baud.), Džiugas Dirvelis (35).
Žalioji kortelė: Vaidotas Kringelis (38; „Šiauliai“).

Vilniaus SŽK „Žuvėdra–Tauras“ – Širvintų „Inta–Baltic Champignons“ 0:9 (0:4)
„Inta–Baltic Champignons“: Giedrius Adomavičius (3, 17 mk, 36, 38 mk), Žygimantas Balsiukas (7), Dominykas Varnas (14 mk), Giedrius Gridziuška (25), Viktoras Prokopovičius (29), Arvydas Bilotas (38).
Žalioji kortelė: Tomas Lakštauskas (13; „Žuvėdra–Tauras“).

Vilniaus „Ardas–Rudamina“ – Širvintų SM „Ježvitas“ 5:1 (2:0)
„Ardas–Rudamina“: Marius Kriaučiūnas (2, 21), Robertas Voitechovskis (12, 38), Kęstutis Mikutis (24).
„Ježvitas“: Alvaras Matulevičius (35).

Širvintų „Inta–Baltic Champignons“ – „Šiauliai“ 4:1 (2:0)
„Inta–Baltic Champignons“: Giedrius Adomavičius (3, 38), Arvydas Bilotas (17), Giedrius Gridziuška (27).

7 įvarčiai: Giedrius Adomavičius („Inta-Baltic Champingnons“);
5 įvarčiai: Dominykas Varnas („Inta-Baltic Champingnons“), Žygimantas Balsiukas („Inta-Baltic Champingnons“);
4 įvarčiai: Artūras Zaleskis („Ardas-Rudamina“), Robertas Voitechovskis („Ardas-Rudamina“), Algirdas Jackevičius („Ježvitas“), Giedrius Gridziuška („Inta-Baltic Champingnons“);
3 įvarčiai: Tomas Lakštauskas („Žuvėdra-Tauras“), Ruslanas Bezukladnikovas („Žuvėdra-Tauras“), Domantas Matulevičius („Ježvitas“), Ričardas Kulikovskis („Žuvėdra-Tauras“), Marius Kriaučiūnas („Ardas-Rudamina“), Tadas Pabijanskas („Šiauliai“), Arvydas Bilotas („Inta-Baltic Champingnons“);
2 įvarčiai: Jaroslavas Suchockis („Šiauliai“), Mantvydas Pocevičius („Šiauliai“), Kornelijus Žitkevičius („Šiauliai“),  Alvaras Matulevičius („Ježvitas“), Vitas Guziejus („Šiauliai“);
1 įvartis: Maksimas Tarasovas („Inta-Baltic Champingnons“), Jevgenijus Khursas („Ardas-Rudamina“), Valentas Jankevičius („Ardas-Rudamina“), Lukas Mažulis („Ježvitas“), Edvinas Stankevičius („Žuvėdra-Tauras“), Kęstutis Mikutis („Ardas–Rudamina“), Kornelijus Žitkevičius („Šiauliai“), Ignas Pabijanskas („Šiauliai“), Džiugas Dirvelis („Šiauliai“), Viktoras Prokopovičius („Inta–Baltic Champignons“).

Įspėjimai

Žaliosios kortelės
2 - Vaidotas Kringelis („Šiauliai“).
1 - Algirdas Jackevičius („Ježvitas“), Robertas Voitechvskis („Ardas–Rudamina“), Tomas Lakštauskas („Žuvėdra–Tauras“).