Šiandien Šiauliuose prasidėjo 2014 metų Europos moterų klubų čempionių taurės II diviziono čempionatas. Per pirmąsias A grupės rungtynes Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ nugalėjo „Lorenzoni“ (Italija) riedulininkes rezultatu 11:3 (4:1)

Mūsų komanda puikiai pradėjo rungtynes. 4 min. po mažojo kampinio įvartį pelnė Simona Grubliauskaitė, o po minutės iš žaidimo pasižymėjo Erlanda Nomeikaitė. 7-ąją min. italės atsakė taikliu smūgiu, tačau 12-ąją min. po Dovilės Kuklienės perdavimo pasižymėjo Donata Grigienė. Dar po 2 minučių po mažojo kampinio taikliu smūgiu pasižymėjo pati D. Kuklienė.

Antrojo kėlinio pradžioje „Lorenzoni“ vėl sušvelnino atsilikimą, tačiau jau 24 min. Ina Kenstavičiūtė sugrąžino šiaulietėms 3 įvarčių persvarą.

Po poros minučių italės pabandė gelbėti situaciją keisdamos vartininkę aikštės žaidėja. Tuo puikiai pasinaudojo I. Kenstavičiūtė. Mūsų žaidėja perėmė kamuoliuką ir nusvariusi jį per pusę aikštės įmušė į tuščius vartus. Praleidusios dar vieną įvartį italės sutriko ir jau po minutės Irmantė Paulavičiūtė padidino „Gintros-Strektės-Universiteto“ persvarą iki 7:2.

29 min. „Lorenzoni“ žaidimas visiškai subyrėjo. Šiaulietės sugebėjo net tryse pabėgti prieš viešnių vartininkę ir šią ataką dar vienu smūgiu į tuščius vartus užbaigė D. Kuklienė.

Italijos ekipos treneriai po šio epizodo paprašė minutės pertraukėlės ir per ją sugebėjo nuraminti žaidėjas. Jau kitoje atakoje „Lorenzoni“ uždirbo 7 m. baudinį ir taikliu metimu sumažino atsilikimą iki 3:8.

Po šio epizodo žaidimas aprimo ir tik 37 min. D. Grigienė po dar vieno D. Kuklienės perdavimo sugrąžino šiaulietėms 6 įvarčių persvarą.

Po to italės dar kartą nukentėjo dėl vartininkės keitimo aikštės žaidėja. Mūsiškės greitoje atakoje uždirbo mažąjį kampinį ir varžovėms teko šioje standartinėje situacijoje gintis be tikros vartininkės. Situacija puikiai pasinaudojo D. Kuklienė, pelniusi savo trečiąjį įvartį.

Tašką paskutinę rungtynių minutę padėjo D. Grigienė, I. Kesnatvičiūtės stiliumi persivariusi kamuoliuką per pusės aikštės ir įmušusį jį į tuščius vartus.

Antrąsias rungtynes „Gintra-Strektė-Universitetas“ žais šiandien 19 val. su „Slagelse“ ekipa iš Danijos.