Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lyderystės Akademija

Logotipas1
Lietuvos komandos baigė pasirodymą šio sezono Europos taurių turnyruose. Per paskutiniuosius mačus buvo laimėtos abejos rungtynės dėl išlikimo divizionuose ir iškovotas vienas kelialapis į aukštesnio lygio turnyrą.

Lietuvos moterų čempionato nugalėtojos Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ merginos Prancūzijoje per Europos čempionių taurės trečiosios pakopos turnyro (EuroHockey Club Champions Challenge II) mačą dėl išlikimo su Čekijos „HC Hostivar“ iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 9:3 (4:0).

Mūsų ekipa rungtynių nugalėtojų klausimą išsprendė jau pirmajame kelėinyje, kurio užteko, kad Dovilė Jakaitė pelnytų „hattricką“ (9, 28 ir 30 min.). Po pertraukos Dovilė pelnė dar 2 įvarčius (47 ir 49 min.). Po kartą pasižymėjo Erlanda Nomeikaitė (20), Ramūnė Petrauskaitė (57), Samanta Jakovliavaitė (61) ir Donata Grigienė (62).

Rungtynių protokolas

Visi turnyro rezultatai: http://eurohockey.org/competitions/eurohockey-club-champions-challenge-ii-lambersart-women-2014/

Vilniaus „HFTC-Tauras“ vienu laipteliu žemenės pakopos (EuroHockey Club Champions Challenge III A) 6 komandų turnyre Austrijos sostinėje Vienoje per finalo rungtynes 3:5 (2:2) turėjo pripažinti Ukrainos „HC Boryspil“ ekipos pranašumą ir liko antrojoje vietoje.

Pirmajame kėlinyje varžovės du kartus buvo išsiveržusios į priekį, tačiau vilnietės abukart sugebėjo išlyginti rezultatą: 8 min. pasižymėjo Kristina Poškutė, o 33 min. po mažojo kampinio - komandos kapitonė Alma Balkaitytė.

Antrajame kėlinyje sužaidus 10 minučių Kotryną Kartanovič išvedė mūsų komandą į priekį, tačiau per paskutiniąsis 12 minučių ukraitienės sugebėjo pelnyti 3 įvarčius iš žaidimo ir išplėšė pergalę.

Rungtynių protokolas

Visi turnyro rezultatai: http://eurohockey.org/competitions/eurohockey-club-champions-challenge-iii-vienna-women-2014/

Savo rungtynes dėl išlikimo vyrų Europos čempionų taurės ketvirtosios pakopos turnyre (EuroHockey Club Champions Challenge III) laimėjo ir Vilniaus „Ardas-Rudamina“. Mūsiškiai per lemiamas rungtynes Slovakijos sostinėje Bratislavoje su Kroatijos „HK Jedinstvo“ šventė pergalę rezultatu 3:2 (1:0).

Pirmojo kėlinio pabaigoje - 33 min. - Vilniaus ekipai įvartį iš 7 metrų baudinio pelnė Valentinas Jankevičius, bet vos prasidėjus antrajam kroatai tokiu pat būdu išlygino rezultatą. Maža to, 58 min. „HK Jedinstvo“ išsiveržė į priekį.

Vis dėlto per paskutiniąsias 10 minučių „Ardas-Rudamina“ įrodė savo pranašumą. 64 min. buvo uždirbtas dar vienas baudinys, kurį vėl realizavo V. Jankevičius. Po 2 min. pergalingą įvartį mūsiškiams iš žaidimo pelnė Dzmitrijus Hahaluška.

Rungtynių protokolas

Visi turnyro rezultatai: http://eurohockey.org/competitions/eurohockey-club-champions-challenge-iii-bratislava-men-2014/

Kitą sezoną vyrų ketvirtosios pakopos turnyre turėsime dvi komandas, nes per laipteliu žemesnio rango vyrų turnyro mačą dėl kelialapio aukštyn Širvintų „Inta-Baltic-Champingnons“ palaužė Norvegijos „Kringsja SK“ riedulininkus 2:1 (1:0).

Širvintiškiai turnyrą Maltos mieste Kordine užbaigė dviem įvarčiais po mažųjų kampinių. 19 min. pasižymėjo Dominykas Varnas, o 40 min. rezultatą mūsiškių naudai padvigubino Lukas Mažulis. Norvegijos ekipa 48 min. atsakė taip pat įvarčiu iš mažojo kampinio, bet daugiau pasiekti nesugebėjo.

Rungtynių protokolas

Visi turnyro rezultatai: http://eurohockey.org/competitions/eurohockey-club-champions-challenge-iv-kordin-men-2014/

Partneriai ir rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts