Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos komandos baigė pasirodymą šio sezono Europos taurių turnyruose. Per paskutiniuosius mačus buvo laimėtos abejos rungtynės dėl išlikimo divizionuose ir iškovotas vienas kelialapis į aukštesnio lygio turnyrą.

Lietuvos moterų čempionato nugalėtojos Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ merginos Prancūzijoje per Europos čempionių taurės trečiosios pakopos turnyro (EuroHockey Club Champions Challenge II) mačą dėl išlikimo su Čekijos „HC Hostivar“ iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 9:3 (4:0).

Mūsų ekipa rungtynių nugalėtojų klausimą išsprendė jau pirmajame kelėinyje, kurio užteko, kad Dovilė Jakaitė pelnytų „hattricką“ (9, 28 ir 30 min.). Po pertraukos Dovilė pelnė dar 2 įvarčius (47 ir 49 min.). Po kartą pasižymėjo Erlanda Nomeikaitė (20), Ramūnė Petrauskaitė (57), Samanta Jakovliavaitė (61) ir Donata Grigienė (62).

Rungtynių protokolas

Vilniaus „HFTC-Tauras“ vienu laipteliu žemenės pakopos (EuroHockey Club Champions Challenge III A) 6 komandų turnyre Austrijos sostinėje Vienoje per finalo rungtynes 3:5 (2:2) turėjo pripažinti Ukrainos „HC Boryspil“ ekipos pranašumą ir liko antrojoje vietoje.

Pirmajame kėlinyje varžovės du kartus buvo išsiveržusios į priekį, tačiau vilnietės abukart sugebėjo išlyginti rezultatą: 8 min. pasižymėjo Kristina Poškutė, o 33 min. po mažojo kampinio - komandos kapitonė Alma Balkaitytė.

Antrajame kėlinyje sužaidus 10 minučių Kotryną Kartanovič išvedė mūsų komandą į priekį, tačiau per paskutiniąsis 12 minučių ukraitienės sugebėjo pelnyti 3 įvarčius iš žaidimo ir išplėšė pergalę.

Savo rungtynes dėl išlikimo vyrų Europos čempionų taurės ketvirtosios pakopos turnyre (EuroHockey Club Champions Challenge III) laimėjo ir Vilniaus „Ardas-Rudamina“. Mūsiškiai per lemiamas rungtynes Slovakijos sostinėje Bratislavoje su Kroatijos „HK Jedinstvo“ šventė pergalę rezultatu 3:2 (1:0).

Pirmojo kėlinio pabaigoje - 33 min. - Vilniaus ekipai įvartį iš 7 metrų baudinio pelnė Valentinas Jankevičius, bet vos prasidėjus antrajam kroatai tokiu pat būdu išlygino rezultatą. Maža to, 58 min. „HK Jedinstvo“ išsiveržė į priekį.

Vis dėlto per paskutiniąsias 10 minučių „Ardas-Rudamina“ įrodė savo pranašumą. 64 min. buvo uždirbtas dar vienas baudinys, kurį vėl realizavo V. Jankevičius. Po 2 min. pergalingą įvartį mūsiškiams iš žaidimo pelnė Dzmitrijus Hahaluška.

Kitą sezoną vyrų ketvirtosios pakopos turnyre turėsime dvi komandas, nes per laipteliu žemesnio rango vyrų turnyro mačą dėl kelialapio aukštyn Širvintų „Inta-Baltic-Champingnons“ palaužė Norvegijos „Kringsja SK“ riedulininkus 2:1 (1:0).

Širvintiškiai turnyrą Maltos mieste Kordine užbaigė dviem įvarčiais po mažųjų kampinių. 19 min. pasižymėjo Dominykas Varnas, o 40 min. rezultatą mūsiškių naudai padvigubino Lukas Mažulis. Norvegijos ekipa 48 min. atsakė taip pat įvarčiu iš mažojo kampinio, bet daugiau pasiekti nesugebėjo.