Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lyderystės Akademija

Logotipas1
Šiandien Šiauliuose prasideda Pasaulio lygos atrankos I etapas, kuriame dalyvaus Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos ir Ukrainos rinktinės. Mūsų komanda 17.15 val. pirmąsias rungtynes žais su ukrainietėmis. Šį mačą tiesiogiai transliuos SportoTV.lt.

Viena Lietuvos rinktinės lyderių Donata Grigienė tvirtina, kad mūsų komanda yra rimtai nusiteikusi kautis dėl vieno iš 3 kelialapių į atrankos antrąjį etapą.

„Esame pozityvios realistes, - sakė riedulininkė. - Suprantame, kad šiai dienai pagal pajėgumą esame 4 komanda. Dabar ne laikas gilintis į priežastis, lėmusias tokį rezultatą. Šiomis dienomis vykstantis Pasaulio futbolo čempionatas parodė, kad laimi ne stipriausia, o labiau to norinti komanda. Noro mums nestinga, tikėkimės, kad nepritrūks ir jėgų bei sėkmės.“

Rezultatyviausia Lietuvos čempionato žaidėja teigia, kad geriausioms mūsų žolės riedulio žaidėjams labiausiai trūksta konkurencijos nacionaliniame čempionate.

„Deja, per vėlai supratome, kad neturėdamos lygiaverčių varžovių Lietuvoje, esame tik vidutinio lygio komanda Europos žolės riedulio kontekste. Susitiksime su fiziškai labai pajėgiomis varžovėmis, žaidžiančiomis aukštesniuose Europos čempionatų divizionuose ir turinčiomis profesionalių žaidėjų. O mes dar turime daug traumuotų žaidėjų. Prireiks nemažai valios pastangų, - tvirtino D. Grigienė. - Vis dėlto žaidžiame namie. Prašome šiauliečių ateiti ir palaikyti mūsų komandą. Juk visi žino, kad aistruoliai - papildomas žaidėjas. O kuo mūsų daugiau, tuo mes stipresni!“

Lietuvos rinktinės narė šį sezoną žaidėjos pareigas derino su trenerės. D. Grigienės vadovaujama „Šiaulių“ vyrų komanda neseniai iškovojo Lietuvos čempionato bronzos medalius.

„Visada sakiau, kad trenerės darbas man be galo artimas, - sakė šiaulietė. - Treniruoju dvi skirtingo amžiaus komandas. Abi perspektyvios, turinčios rinktinių narių ir kandidatų. Trenerės darbas - labai įdomus, kupinas emocijų, adrenalino. Labiau išgyvenu būdama trenerės, o ne žaidėjos, vietoje. Suderinti žaidimą ir treniravimą sudėtinga. Ir šį savaitgalį rytais Lietuvos jaunių sporto žaidynėse vadovausiu Šiaulių miesto rinktinei, o vakare pati žaisiu. Bet kai labai nori, viskas tampa įmanoma.“

Pasaulio lygos I atrankos etapo turnyro Šiauliuose tvarkaraštis

Birželio 27 diena (penktadienis)
15.00 Baltarusija - Lenkija
17.15 Ukraina - Lietuva

Birželio 28 diena (šeštadienis)
14.00 Ukraina - Baltarusija
16.15 Lenkija - Lietuva

Birželio 29 diena (sekmadienis)
13.30 Lenkija - Ukraina
15.45 Baltarusija - Lietuva

OFICIALUS TURNYRO TINKLALAPIS - http://events.fih.ch/new/competition/328

Partneriai ir rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts