Lietuvos moterų rinktinės Pasaulio lygos I etapo atrankos turnyrą pradėjo pralaimėjimu Ukrainos nacionalinei komandai rezultatu 1:2 (1:1).

Pirmąjį kėlinį aktyviau pradėjo ukrainietės, bet įvartį pirmos pelnė lietuvės. 21 minutę po puikaus Donatos Grigienės perdavimo pasižymėjo Evelina Malyševa.

Persvarą mūsų komanda išsaugojo tik 8 minutes. 29 min. Kateryna Samochodčenko rezultatą išlygino.

Po pertraukos aikštėje vyko lygi kova. Antrojo kėlinio viduryje rezultatą mūsų naudai galėjo persverti Dovilė Kuklienė, bet puolėjai truputį pritrūko tikslumo. Deja, ukrainietės mūsų komandos klaidos 54-ąją minutę ginantis neatleido - viena prieš vartus palikta Maryna Khilko be vargu nuginklavo Viktoriją Vileikytę.

Mačo pabaigoje Lietuvos rinktinei pavyko pasinaudoti įgyta kiekybine persvara ir surengti viešnių vartų šturmą, bet realių progų įvarčiui pelnyti mūsiškės nebesukūrė.

Rungtynių statistika

Lietuva - Ukraina 1:2 (1:1)
Įvarčiai: Evelina Malyševa (21); Kateryna Samochodčenko (29), Maryna Khilko (54).
Žaliosios kortelės: Monika Vilkaitė (35); Jana Voryšylo (19), Aliona Šatochina (24), Oksana Ponomarenko (65).
Geltonosios kortelės: Erlanda Nomeikaitė (35); Oksana Ponomarenko (67).

Šeštadienį 16.15 val. lietuvaitės susitiks su Lenkijos riedulininkėmis, kurios šiandien 1:4 pralaimėjo baltarusėms. Lietuvos ir Lenkijos rinktinių dvikovą taip pat galėsite stebėti tiesiogiai per SportoTV.lt.

Iš Šiauliuose vykstančio turnyro į Pasaulio lygos atrankos II etapą pateks trys geriausios ekipos.