Lietuvos vaikinų jaunučių (iki 16 metų) rinktinė Europos II diviziono čempionatą užbaigė pralaimėjimu Gibraltaro ekipai 0:2 (0:2).

Lietuvos riedulininkai turėjo ne vien galimybę įvarčiui pelnyti (A. Pliadžio nuotr.)

EUROPOS ČEMPIONATO KETVIRTOSIOS DIENOS NUOTRAUKŲ GALERIJA LŽRF PUSLAPYJE SOCIALINIAME TINKLE „FACEBOOK“

Rungtynės vyko lygiai, komandos buvo verta viena kitos, tačiau svečiams pavyko geriau pasinaudoti sukurtomis progomis. Pirmajame kėlinyje Juliano Valarino (11 min.) ir Jamie Fa (25) pelnyti įvarčiai ir nulėmė Gibraltaro ekipos pergalę.

Antrajame kėlinyje aikštėje dominavo lietuviai, buvo sukurta ne viena proga įvarčiui pelnyti, bet sėkmės pritrūkdavo net tuomet, kai atrodė, kad kamuoliui liko tik vienas kelias - į vartus. Gibraltaro ekipą keletą kartų, atrodė, beviltiškose situacijose gelbėjo vartininkas, o po gražiai įžaistų mažųjų kampinių mūsiškiai vis patys nepataikydavo į vartus.

Šis pralaimėjimas lėmė, kad galutinėje turnyro įskaitoje lietuviai pasidalino 5-6 vietas su armėnais, kurie šiandien net 0:13 (0:7) pralaimėjo bulgarams. Tiesa, turnyro pirmojo etapo A grupėje mūsiškiai iškovojo 1 tašką (lygiosios su šveicarais), o armėnai B grupėje patyrė vien pralaimėjimus. 3-4 vietas čempionate pasidalino Gibraltaro ir Bulgarijos komandos.

Turnyro finale susitiko pirmojo etapo grupėse pirmąsias vietas užėmusios bei kelialapius į I divizioną užsitikrinusios Šveicarijos ir Azerbaidžano rinktinės. Paskutinį turnyro mačą rezultatu 8:4 (2:1) laimėjo šveicarai.