Lietuvos vaikinų jaunimo (iki 21 metų) rinktinė per trečiąsias Europos III diviziono čempionato rungtynes Čekijoje pralaimėjo Azerbaidžano ekipai 2:3 (0:1).

Varžovams pirmuosius du įvarčius po mažųjų kampinių 24 ir 47 min. pelnė komandos kapitonas Kananas Širinovas.

Apmaudu tai, kad Azerbaidžano rinktinė per visas rungtynes mušė tik 3 mažuosius kampinius, bet pelnė du įvarčius. Tuo metu mūsų komanda per 70 minučių iš 7 mažųjų kampinių nerealizavo nė vieno.

Vis dėlto 50 min. kaunietis Ignas Balbatunovas iš žaidimo rezultatą sušvelnino ir suteikė viltį išsigelbėti nuo pralaimėjimo. Deja, priešpaskutinę mačo minutę ją sudaužė dar vienas Azerbaidžano ekipos pelnytas įvartis.

Netrukus I. Blabatunovas dar kartą sumažino atsilikimą iki minimumo, bet ką nors daugiau pasiekti jau nebebuvo laiko.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Per kitas trečiadienio rungtynes turkai nugalėjo slovakus 2:1 (1:1), o Čekija palaužė Gibraltarą tik 4:3, nors po pirmojo kėlinio pirmavo net 3:0.

Po šių mačų čekai, laimėję visas trejas rungtynes, lieka čempionato lyderiais. Turkai turi 7 taškus, slovakai - 4, azerbaidžaniečiai - 3, Gibraltaro riedulininkai - 2, o mūsiškiai lieka be taškų.

Ketvirtadienį turnyre - laisva diena, o penktadienį 17 val. Lietuvos laiku mūsų rinktinė susitiks su Gibraltaro komanda.