Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės po nepavykusių pirmųjų rungtynių Europos žolės riedulio uždarų patalpų klubų čempionų taurės turnyre sutriuškino „Cambrai“ (Prancūzija) merginas net 7:0 (5:0).

Lietuvos čempionių pranašumas šį kartą nekėlė abejonių nuo pirmųjų minučių. Jau 2 min. šiaulietės uždirbo 7 metrų baudinį, kurį įmušė Donata Grigienė. Vėliau skirtumas tik didėjo ir po 20 min. komandas skyrė net 5 įvarčiai.

Antrajame kėlinyje „Gintra-Strektė-Universitetas“ pelnė dar 2 įvarčius ir šventė daugiau nei įtikinamą pergalę. Mūsiškėms nesutrukdė net tai, kad 3 kartus teko žaisti mažumoje.

Lietuvos ekipai įvarčius šį kartą pelnė 3 žaidėjos: 3 kartus pasižymėjo Jūratė Juodytė, po 2 - D. Grigienė ir Samanta Jakovlevaitė.

Rungtynių statistika

„Cambrai“ - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ 0:7 (0:5)
Įvarčiai: 0:1 Donata Grigienė (2 iš 7m), 2:0 Jūratė Juodytė (10 iš mk), 3:0 Donata Grigienė (14), 4:0 Jūratė Juodytė (16), 5:0 Samanta Jakovlevaitė (17), 6:0 Jūratė Juodytė (33), 7:0 Samanta Jakovlevaitė (39).
Žaliosios kortelės: Jūratė Juodytė (25), Donata Grigienė (38).
Geltonoji kortelė: Ernesta Kalinauskaitė (40).
Teisėjos: Cathy Jones, Olena Klymenko.

PILNAS PROTOKOLAS

B grupės varžybas šiaulietės užbaigs šeštadienį 11.50 val. rungtynėmis su Madrido „Club de Campo“ ekipa, kuri šiandien per antrąsias rungtynes palaužė Prahos „Slavia“ riedulininkes 3:2 (2:0).

Po pirmosios dienos ispanės turi 10 taškų, lietuvės ir čekės - po 6, prancūzės - 0. „Cambrai“ jau neturi galimybių patekti į pusfinalį, o kovoje dėl vietų pusfinalyje lemiama bus „Gintros-Strektės-Universiteto“ ir „Club de Campo“ dvikova.

A grupėje per antrąsias dienos rungtynes Sumų „Sumčanka“ (Ukraina) įveikė „Reading“ (Anglija) 4:2 (3:0), o „´s-Hertogenbosch“ (Olandija) ir Hamburgo „Uhlenhorster“ (Vokietija) dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:0).

Po pirmosios dienos A grupėje po 7 taškus turi Vokietijos ir Olandijos čempionės, 5 - ukrainietės, o 1 - anglės. „Reading“ jau nebeturi galimybių patekti į pusfinalį.

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting