Lietuvos moterų žolės riedulio rinktinei nepavyko prasibrauti į Dubline vykstančio Pasaulio lygos atrankos II etapo pusfinalį. Ketvirtfinalyje mūsų komanda privertė turnyro šeimininkes ir favorites aires kautis iš visų jėgų, tačiau vis dėlto turėjo pripažinti varžovių pranašumą rezultatu 0:2 (0:0, 0:2, 0:0, 0:0).


Airijos komanda abu įvarčius pelnė antrajame kėlinyje (FIH nuotr).

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Lemtingu tapo antrasis kėlinys, kurio 20 min. Nicola Evans realizavo mažąjį kampinį ir išvedė savo komandą į priekį. 27 min. Samanta Jakovlevaitė prieš save išvydo žaliąją kortelę, o airės uždirbo 7 metrų baudinį, kurį 28 min. įvarčiu pavertė komandos kapitonė Megan Frazer.

Po didžiosios pertraukos nė vienai komandai nepavyko pasižymėti. 47 min. ta pati M. Frazer buvo nubausta žaliąja kortele, 48 min. ją prieš save išvydo mūsų ekipos gynėja Raminta Žukaitė, bet nė viena ekipa šiomis situacijomis nepasinaudojo.

Po šio pralaimėjimo Lietuvos rinktinė tęs kovą dėl 5-8 vietų. Šio etapo pusfinalyje mūsiškės susitiks su ukrainietėmis, kurios ketvirtifinalyje pralaimėjo baltarusėms 1:5. Lietuvos ir Ukrainos rinktinių mačas vyks kovo 21 dieną 11.30 val.

Kitose jau pasibaigusiose ketvirtfinalio rungtynėse Kanada suriuškino Austriją taip pat 5:1, o Čilė net 14:2 nušlavė Turkiją.

VISAS TURNYRO TVARKARAŠTIS