Lietuvos ir Suomijos žolės riedulio federacijos plečia bendradarbiavimą. Mūsų šalyje jau viešėjo Suomijos vyrų rinktinė, o ateinantį savaitgalį Helsinkyje apsilankys lietuviai.

Numatyta, kad Suomijos sostinėje abiejų šalių rinktinės sužais dvejas kontrolines rungtynes. Balandžio 25-ąją komandos susitiks 15 val., o balandžio 26-ąją - 12 val.

„Draugystė su suomiais mums yra labai svarbi. Artimiausių šalių, kuriose vystomas žolės riedulys, vyrų komandų lygis mums yra per aukštas. Baltarusiams ir lenkams su lietuviais žaistė nėra labai naudinga. O štai suomiai yra mūsų lygio varžovai, todėl tarpusavio susitikimai yra abipusiai naudingi, - sakė Lietuvos žolės riedulio federacijos prezidentas Leonardas Čaikauskas. - Estijoje žolės riedulys gyvuoja, tačiau sunkiai įsibėgėja, estai mums patiems nėra lygiaverčiai varžovai. Galime pasidžiaugti, kad reikalai, atrodo, pajudėjo Latvijoje. Neseniai buvome susitikę su vienu entuziastu, kuris ims vystyti šią olimpinę sporto šaką. Latviai turi 4 klubus, kurie žiemą žaidžia ledo riedulį, o vasarą nori užsiimti žolės rieduliu. Tad ateityje galbūt galėsime įgyti tarptautinių varžybų patirties žaisdami su artimesniais kaimynais.“

Lietuvos rinktinei, kuri vyks į Helsinkį, vadovaus širvintiškis Romualdas Chmeliauskas, jam padės treneriai Artūras Macijauskas ir Viktoras Tarasovas.

Deja, Suomijoje mūsų ekipa nebus stipriausios sudėties, nes dėl ligos su komanda nevyks širvintiškiai Dominykas Varnas ir Giedrius Adomavičius.

LIETUVOS RINKTINĖS SUDĖTIS

Tomas Mozūra (V) - gim. 1991 - Širvintų „Inta-Baltic Champignons“
Albertas Kušlevičius - 1991 - Vilniaus „Ardas-Rudamina“
Tomas Kušlevičius - 1992 - Vilniaus „Ardas-Rudamina“
Jonas Bagdonavičius - 1995 - Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“
Julius Bandžiulis - 1996 - „Klevas-Šiauliai“
Arvydas Bilotas - 1995 - Širvintų „Inta-Baltic Champignons“
Žygimantas Balsiukas - 1997 - Širvintų „Inta-Baltic Champignons“
Jaroslavas Suchockis - 1985 - „Klevas-Šiauliai“
Tomas Lakštauskas - 1994 - Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“
Vaidotas Kringelis - 1996 - „Klevas-Šiauliai“
Ernestas Ruseckas - 1990 - Širvintų „Inta-Baltic Champignons“
Mantvydas Pocevičius - 1997 - „Klevas-Šiauliai“
Tadas Pabijanskas - 1996 - „Klevas-Šiauliai“
Ignas Balbatunovas - 1997 - Kauno „Tauras-Veršvai“
Giedrius Gridziuška - 1990 - Širvintų „Inta-Baltic Champignons“
Robertas Voitechovskis - 1990 - Vilniaus „Ardas-Rudamina“