Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lenkijoje viešinčios Lietuvos merginų ir vaikinų jaunių (iki 18 metų) rinktinės šeštadienį abi įveikė kaimynų bendraamžių rinktines.

Merginų mačą Genutės Juodienės auklėtinės laimėjo 2:1, o abu įvarčius pelnė Samanta Jakovlevaitė.

Donatos Grigienės treniruojami vaikinai šventė pergalę rezultatu 3:2. 2 įvarčius mūsų komandai pelnė Žygimantas Balsiukas (po 1 iš žaidimo ir mažojo kampinio ir Mantvydas Pocevičius iš 7 metrų baudinio. Po rungtynių vaikinai dar išbandė jėgas ir baudinių serijoje, kurią taip pat laimėjo - 4:3. Šioje sportinėje loterijoje mūsų komandoje sėkmingais metimais pasižymėjo Ignas Balbatunovas (2 kartus), Ignas Pabijanskas ir Rokas Galkus.

Šeštadienį ir sekmadienį Lietuvos ir Lenkijos rinktinės vėl žais kontrolines rungtynes.

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting