Lietuvos 18-mečių vaikinų ir merginų rinktinės sužaidė dar dvejas kontrolines rungtynes su Lenkjos bendraamžiu rinktinėmis. Vaikinai ir vėl šventė pergalę rezultatu 4:3, o merginos šį kartą sužaidė lygiosiomis 2:2.

Lietuvos 18-mečiai džiaugiasi pergale.

Donatos Grigienės treniruojama vaikinų ekipa po pirmojo kėlinio atsiliko 0:2, bet po pertraukos pakeitė mačo eigą ir iškovojo pergalę rezultatu 4:3. Įvarčius mjūsų komandai pelnė Ignas Balbatunovas, Ignas Pabijanskas, Edvinas ir Povilas Pušklevičiai. Po rungtynių komandos jėgas išbandė ir bulitų serijoje, kurią vėl laimėjo lietuviai. Čia mūsų ekipao įvarčius pelnė Giedrius Kuizinas, Mantvydas Pocevičius, Povilas Lakštauskas ir I. Balbatunovas.

Genutės Juodienės treniruojama merginų rinktinei šį kartą įvarčius pelnė Kotryna Kartanovič ir Gintarė Skačkauskaitė. Deja, dar pirmajame kėlinyje raudonąją kortelę prieš save išvydo viena komandos lyderių Samanta Jakovlevaitė, o mažumoje pergalės iškovoti nepavyko, nors Lietuvos rinktinė rungtynių pabaigoje ir surengė daug atakų. Merginų baudinių serija baigėsi lenkių pergale rezultatu 3:1.

Sekmadienį Lietuvos ir Lenkijos komandos sužais trečiąsias tarpusavio rungtynes.