Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Vytauto Vilipo trenirjuojami jaunieji Rudaminos riedulininkai šiais metais vėl buvo išvykę į tradicinę kelionę. Rudaminiečiai jau 11-ąjį kartą dalyvavo dideliame žolės riedulio turnyre Erfurte (Vokietija).


Šiais metais dėl nugalėtojų titulų varžėsi 56 komandos. Lietuvos atstovai jėgas išbandė 12-mečių amžiaus grupės varžybose. Jose dalyvavo 8 komandos, suskirstytos į 2 pogrupius.

Grupės varžybose rudaminiečiai 1:0 nugalėjo Erfurto komandą (įvartį pelnė komandos kapitonas Rafalas Stankevičius), po įtemptos kovos 0:1 nusileido „Kassel HC“ ir sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Jena SSC“. Rudaminos ir Jenos komandos surinko lygiai taškų, tačiau į pusfinalį dėl geresnio įvarčių santykio pateko lietuviai.

Dėl kelialapio į finalą Rudaminos riedulininkai susigrūmė su kitos grupės laimėtojais „Kothen CHC“. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi bė įvarčių 0:0, o baudinių serijoje geriau sekėsi vokiečiams (2:0). Vėliau finale jie įveikė Drezdeno riedulininkus ir tapo čempionais.

Dėl trečiosios vietos lietuviams teko kovoti su jau pažįstama „Kassel HC“ komanda. R. Stankevičius jau 4 min. išvedė savo komandą į priekį, bet vokiečiai sugebėjo išsigelbėti nuo pralaimėjimo – išlyginamąjį įvartį pelnė likus žaisti vos 20 sek.

Vėl teko mušti baudinius. Šį kartą po pirmosios serijos rezultatas buvo lygus 3:3, tačiau tuomet sėkmė nusišypsojo varžovams, kurie ir šventė pergalę šiose sporto loterijoje rezultatu 4:3.

„Varžybų metu vyko loterija, vaikams netrūko įvairiausių pramogų. Po turnyro dar aplankėme Erfurto meriją, senamiestį, Katedros aikštę ir senajį pirklių kelią“, - pasakojo V. Vilipas.Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting