Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Kūno kultūros ir sporto departamente tradiciškai jubiliejų progomis pagerbti ir apdovanoti sportui nusipelnę žmonės.
 


B. Sockis, L. Čaikauskas ir R. Čaikauskas.

 

Šįkart nemažai aukščiausių apdovanojimų – išskirtinis, kol kas tik trečias, apdovanojimas „Sporto garbės žvaigždė“ už visą sportinę karjerą, kilnų, garbingą sportinį elgesį, Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje įteiktas krepšininkui, treneriui Modestui Paulauskui.

Tarp kitų aukštų apdovanojimų – Sporto garbės komandoro ženklas įteiktas Virginijui Visockui už sportinių šokių plėtrą, Nusipelniusio Lietuvos Respublikos sportininko vardas suteiktas lengvaatlečiui Romui Ubartui, o Nusipelniusio Lietuvos Respublikos trenerio vardas – bokso sporto šakos atstovui Vladimirui Bajevui.


Šįkart įteikta nemažai Sporto garbės kryžių – lengvaatletei Anai Ambrazienei, gimnastei Daliai Kutkaitei, plaukikui Robertui Žulpai, už žolės riedulio sporto plėtrą Rimantui Čaikauskui, už kūno kultūros ir sporto plėtrą – Algirdui Plungei bei Borisui Sockiui, už kaimo sporto plėtrą – Kęstučiui Levickiui.


„Ne pirmą kartą dalyvauju apdovanojimuose, tačiau kaskart aplanko jaudulys. Prisimindami pergales įvertiname, kad turime olimpinių čempionų, garbingų žmonių, kurių vardai buvo įrašyti į savo sporto šakos, mūsų šalies ir viso pasaulio istoriją. Tikrai turime kuo didžiuotis. Džiaugiuosi, kad tokių renginių metu turime galimybę pažvelgti į tas svarbias pergales po tam tikro gyvenimo tarpsnio“, – sveikindamas susirinkusius sakė departamento vadovas Edis Urbanavičius.


Tarptautinė trenerio kategorija ir tarptautinės kategorijos trenerio vardai suteikti orientavimosi sporto treneriui Algirdui Šalkauskui, šachmatų treneriui Jonui Sidabrui, krepšinio treneriui Algirdui Jurkšai, sportinių šokių treneriui Giedriui Januškevičiui.

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting