Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2015 metų Europos žolės riedulio Čempionų taurės turnyruose šeštadienį pergalę iškovo tik viena iš keturių Lietuvos komandų.


„Ardas-Rudamina“ rungtynes su graikais baigė lygiosiomis 3:3, o širvintiškius nugalėjo 4:2 (E. Rajecko nuotr.).

Vyrų čempionų taurės V diviziono (EuroHockey Club Champions Challenge III) čempionato antroji diena Zagrebe (Kroatija) itin anksti prasidėjo Vilniaus „Ardui-Rudaminai“. Sostinės ekipai ankstyvą rytą teko žaisti antrąjį vakar dėl lietaus nutrauktų rungtynių su Graikijos „Napeos Apollon“ kėlinį.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 2:2, o komandas ir šiandien merkė lietus. Penktadienį pirmuosius du įvarčius pelnė graikai, o šį kartą 51 min. Robertas Voitechovskis po mažojo kampinio išvedė lietuvius į priekį. Vis dėlto 66 min. varžovai taip pat po mažojo kampinio išlygino rezultatą. Rungtynės taip ir baigėsi - 3:3.

Vakare „Ardui-Rudaminai“ teko žengti į lietuvišką dvikovą su Širvintų „Inta-Baltic Champignons“. Paaiškėjo, kad didesnis poilsio laikas Širvintų komandai pranašumo nesuteikė. „Ardo-Rudaminos“ legionieriai iš Baltarusijos Vladislavas Kočkinas (16 min.) ir Aleksandras Čuchajus (24) dviem taikliais smūgiais greitai sukrovė vilniečiams solidžią persvarą.

Vis dėlto 32 min. „Inta-Baltic Champignons“ pelnė teisę mušti 7 metrų baudinį ir komandos kapitonas Giedrius Gridziuška sušvelnino skirtumą. 38 min. jau iš žaidimo pasižymėjo Tomas Lakštauskas ir rezultatas tapo lygus.

Tuomet darbo vėl ėmėsi „Ardo-Rudaminos“ legionieriai. 43 min. V. Kočkinas sugrąžino vilniečiams pranašumą, o 54 min. Jevhenijus Khursas padėjo rungtynėse tašką - 4:2.

Merinjako mieste Prancūzijoje šiandien į kovą stojo stipriausia Lietuvos moterų žolės riedulio komanda - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“. Čempionių taurės IV diviziono (EuroHockey Club Champions Challenge II) čempionato A grupėje šiaulietės susitiko su Škotijos „Grove Menzieshill“ ekipa, kuri penktadienį net 8:0 sutriuškino turkų „Highway Hockey“ riedulininkes. Šį kartą po atkaklios kovos pergalę rezultatu 2:1 (2:1) taip pat šventė škotės.

Varžovės pasižymėjo jau 3 min., tačiau 20 min. Samanta Jakovlevaitė rezultatą išlygino. Vis dėlto dar vienas įvartis į „Gintros-Strektės-Universiteto“ vartus krito 29 min.

Sekmadienį šiaulietės susitiks su Turkijos riedulininkėmis, o šių rungtynių laimėtojoms atiteks kelialapis į pusfinalį.

Čempionių taurės V diviziono (EuroHockey Club Champions Challenge III) čempionate Prahoje (Čekija) tapo aišku, kad Vilniaus „HFTC-Tauro“ merginos į pusfinalį nepateks ir dėl kelialapio į aukštesnį divizioną nekovos. Vilnietės šiandien susitiko su kita Turkijos komanda „Kecioren Baglum“ ir apmaudžiai pralaimėjo jai 2:3 (2:3).

Po dviejų labai greitų Kristinos Poškutės įvarčių 1 ir 8 min. „HFTC-Tauras“ pirmavo 2:0, tačiau varžovės dar pirmojoje rungtynių pusėje rezultatą persvėrė savo naudai ir išsaugojo jį iki mačo pabaigos.

B grupės varžybas vilnietės užbaigs rungtynėmis su graikų „Imittos“ merginomis, kurios turkėms pralaimėjo net 0:12, o šiandien nusileido Gibraltaro „Eagles“ 0:5.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA

Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - „Apollon“ 3:3 (2:2)
Įvarčiai: 0:1 R. Asflordas (12 iš mk), 0:2 E. Goultidis (15), 1:2 D. Chachaluška (22), 2:2 V. Rincevičius (28), 3:2 R. Voitechovskis (51 iš mk), 3:3 G. Artinas (66 iš mk).
Žaliosios kortelės: R. Asflordas (22; „Napeos Apollon“), M. Douro (52; „Napeos Apollon“), I. Kleiotis (54; „Napeos Apollon“), G. Artinas (56; „Napeos Apollon“).
Geltonosios kortelės: D. Gkomozias (59; „Napeos Apollon“), J. Khursas (60; „Ardas-Rudamina“).
RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ - Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 2:4 (1:2)

Įvarčiai: 0:1 V. Kočkinas (16), 0:2 A. Čuchajus (24), 1:2 G. Gridziuška (32 iš 7m), 2:2 T. Lakštauskas (38), 2:3 V. Kočkinas (43), 2:4 J. Khursas (54).
Žaliosios kortelės: A. Bilotas (6; „Inta-Baltic Champignons“), J. Khursas (40; „Ardas-Rudamina“), G. Adomavičius (45; „Inta-Baltic Champignons“)
Geltonoji kortelė: A. Kušlevičius (54; „Ardas-Rudamina“).
RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - „Grove Menzieshill“ 1:2 (1:2)
Įvarčiai: 0:1 A. Brodie (3), 1:1 S. Jakovlevaitė (20), 1:2 L. Carroll (29 iš mk).
Žaliosios kortelės: S. Jakovlevaitė (30; „Gintra-Strektė-Universitetas“), E. Nomeikaitė (39; „Gintra-Strektė-Universitetas“)
RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

„Kecioren Baglum“ - Vilniaus „HFTC-Tauras“ 2:3 (2:3)
Įvarčiai: 0:1 K. Poškutė (1), 0:2 K. Poškutė (8), 1:2 P. Kucukkoc (21), 2:2 P. Kucukkoc (26), 3:2 L. Ozturk (35 iš mk).
Žalioji kortelė: S. Alpakan (49; „Kecioren Baglum“).
RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

TURNYRO ZAGREBE TINKLALAPIS
TURNYRO MERINJNAKE TINKLALAPIS
TURNYRO PRAHOJE TINKLALAPIS

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting