Lietuvos merginų jaunių (iki 18 metų) žolės riedulio rinktinė Europos II diviziono čempionate Italijoje pradėjo kovą dėl išlikimo. Šiandien mūsiškės susitiko su Austrijos ekipa ir rungtynes baigė lygiosiomis 3:3 (1:1).

Varžovės pirmosios pelnė įvartį, tačiau prieš pat pertrauką (35 min.) Samanta Jakovlevaitė rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje jau mūsiškės du kartus buvo priekyje. 40 min. antrąjį Lietuvos rinktinės įvartį pelnė Dovilė Juraitė, bet jau 43 min. austrės atsakė savo taikliu smūgiu.

50 min. po mažojo kampinio Kotryna Kartanovič vėl išvedė Lietuvos ekipą į priekį, tačiau austrė Tina Schmidt 60 min. vėl atstatė pusiausvyrą.

Per kitas dėl išlikimo kovojančios grupės rungtynes Čekijos komanda 3:0 (2:0) sutriuškino Velso ekipą.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

RUNGTYNIŲ VAIZDO ĮRAŠAS

K. KARTANOVIČ ĮVARTIS

Po šių mačų Austrijos ir Lietuvos rinktinės turi po 4 taškus, čekės - 3, o velsietės lieka be taškų.

Europos čempionatą mūsų komanda užbaigs maču su būtent Velso rinktine. Pergalės atveju Lietuvos riedulininkės užsitikrintų išlikimą II divizione.