Spausdinti
Minske vykstančiame Europos vaikinų jaunių (iki 18 metų) žolės riedulio III diviziono čempionate Lietuvos rinktinė palaužė Bulgarijos riedulininkus 5:4 (2:2).

Bfh.by nuotr.

Rungtynių pradžia mūsiškiams nežadėjo nieko gero, nes jau 24 min. varžovai pirmavo 2:0. Vis dėlto dar iki pertraukos Donatos Grigienės auklėtiniai rezultatą išlygino: 31 min. po mažojo kampinio pasižymėjo Ignas Balbatunovas, o 35 min. - Edvinas Stankevičius.

Vos prasidėjo antrajame kėliniui, 37 min. Rokas Galkus išvedė lietuvius į priekį, o 44 min. E. Stankevičius padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

58 min. bulgarai sušvelnino atsilikimą iki minimumo, bet 64 min. R. Galkus vėl pasinaudojo mažuoju kampiniu (5:3).

68 min. Bulgarijos komanda pelnė dar vieną įvartį, bet išsigelbėti nuo pralaimėjimo jau nebeturėjo laiko.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

III diviziono turnyre kartu su Lietuvos ir Bulgarijos komandomis kovoa ukrainiečiai ir baltarusiai. Pastarosios komandos per pirmuosius mačus iškovojo po 2 pergales ir šiandien dar rungtyniaus tarpusavyje.

Lietuvos rinktinė pirmąjį etapą baigė su 3 taškais, Bulgarijos - be taškų. Šeštadienį komandos susitiks dar kartą, o rungtynių laimėtojams atiteks trečioji vieta galutinėje įskaitoje.