Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lyderystės Akademija

Logotipas1

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) lankėsi Vilniuje vykstančio 2015 metų Europos vyrų žolės riedulio IV diviziono čempionato organizatoriai, užsienio federacijų vadovai, teisėjai ir techniniai atstovai.
 


Susitikimo dalyviai (LTOK nuotr.)

Į susitikimą su LTOK prezidente ir generaliniu sekretoriumi svečius atlydėjęs Lietuvos žolės riedulio federacijos (LŽRF) prezidentas Leonardas Čaikauskas papasakojo apie penktą kartą Vilniuje rengiamas aukšto lygio tarptautines varžybas ir pasidžiaugė Lietuvos rinktinės rezultatais.
Trečiadienį pasibaigusio turnyro I etapo B grupėje mūsų komanda užėmė pirmąją vietą ir penktadienį 16.45 val. pusfinalyje susitiks su Slovakijos riedulininkais.
 

LTOK prezidentė D. Gudzinevičiūtė svečiams pristatė komiteto veiklą ir pabrėžė, kad LTOK yra vienas nedaugelio olimpinių komitetų, kurio veikla nėra finansuojama iš valstybės biudžeto.

Prezidentė džiaugėsi LŽRF darbu ir pritarė L.Čaikausko teiginiui, kad turėdama ne pačias geriausias sąlygas treniruotėms ir varžyboms Lietuvos rinktinė sugeba pasiekti gerų rezultatų.
 

„Džiaugiuosi, kad LŽRF prezidentas yra toks aktyvus. Žolės riedulys kol kas nėra labai populiarus Lietuvoje, tačiau mes remiame visas, ne tik gerai žinomų sporto šakų federacijas. Prezidento indėlis vystant šią sporto šaką yra labai didelis“, - teigė D.Gudzinevičiūtė.


Vilniuje vykstančio turnyro direktoriaus dano Caspero Guldbrandseno teigimu, Danijoje žolės riedulio atstovai taip pat susiduria su iššūkiais, todėl Lietuvoje vykstantis čempionatas, kuriame susitinka specialistai iš įvairių šalių, suteikia puikią progą pasidalinti patirtimi ir aptarti bendradarbiavimo galimybes.


„Svarbu, kad turnyrai vyktų įvairiose šalyse, tai labai padeda populiarinti sporto šaką. Čempionato metu turėjome ne vieną diskusiją su kolegomis iš kitų šalių ir aptarėme kaip kartu galėtume prisidėti prie žolės riedulio plėtros“, - sakė p. K.Guldransenas.


Europos žolės riedulio čempionatai šiais metais vyks dar keturiuose Europos miestuose. Vyrų ir moterų elito divizinų nariai rugpjūčio pabaigoje kovos Londone, o Prahoje šiuo metu vyksta vyrų ir moterų II diviziono čempionatai. Lietuvos moterų rinktinė šiuo metu sėkmingai kovoja (laimėjo abejas žaistas rungtynes su Kroatijos ir Turkijos rinktinėmis) dailiosios lyties III diviziono čempionate Sveti Ivan Zilinoje (Kroatija), o vyrų III diviziono kovos vyksta Portugalijos sostinėje Lisabonoje.

Partneriai ir rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts