Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Vilniuje pirmą kartą surengtos FIH populiarinamos naujo formato žolės riedulio varžybos. Jų metu komandos rungtyniavo mažesnėje aikštėje su bortais, vieną ekipą sudarė 5 žaidėjai, smūgiuoti į vartus buvo galima iš bet kurios aikštės vietos.


16-mečių turnyre naują žaidimo variantą pirmosios išbandė Širvintų SM ir Vilniaus „Žuvėdros-Tauro“ merginos, tarpusavyje sužaidusios dvejas rungtynes. Pirmąsias 3:1 laimėjo širvintiškės, o antrosios baigėsi lygiosiomis 3:3.

Vaikinų varžybose jėgas išbandė 3 komandos. Tarp jų geriausiai sekėsi „Žuvėdrai-Taurui“, 9:7 įveikusiam Kauno „Veršvus-Taurą“ ir 9:5 - Širvintų SM. Per trečiąją vietą lėmusias rungtynes širvintiškiai nugalėjo kauniečius 14:4.

Po turnyro visų komandų geriausiems žaidėjams buvo įteikti UAB „RadioLoftai“ įsteigti prizai. Juo pelnė abiejų merginų komandų vartininkės Indrė Sinkaitė (Širvintų SM) ir Karina Ustinovičiūtė („Žuvėdra-Tauras“), sostinės vaikinų ekipos puolėjas Ernestas Ustinovičius, širvintšikių gynėjas Emilijus Saveikis ir kauniečių puolėjas Eimantas Košunovas.


Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting