Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Šiauliuose įvyko 2015 metų Lietuvos moksleivių (iki 14 metų) čempionato finalinės varžybos. Jose dalyvavo 4 komandos, įveikusios atrankos varžybas Šiaurės (3 komandos) ir Pietų (5 komandos) zonose.


Turnyo dalyviai (I. Dildienės nuotr.)

Pusfinaliai baigėsi vienodu rezultatu 6:0. Taip Šiaulių SM „Klevas“ įveikė Kauno „Taurą-Veršvus“, o Širvintų SM - Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą-EuropaCity“.

Mažajame finale mačas tarp Vilniaus ir Kauno komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Pirmoji baudinių serija taip pat baigėsi lygiosiomis 2:2, o „auksinį“ įvartį Kauno komandai pelnė Artūras Mikėnas.

Didžiajame finale Širvintų komanda pirmajame kėlinyje po atkaklios kovos išsiveržė į priekį 4:3, o antrajame padidino savo pranašumą iki 7:3 ir tapo čempione.

Po varžybų, tradiciškai, buvo apdovanoti geriausi visų komandų žaidėjai. Jais tapo

Komandų vietos ir geriausi komandų žaidėjai: Lukas Bilotas (Širvintų SM), Matas Grubliauskas („Klevas“), Gražvydas Diržius („Tauras-Veršvai“) ir Dmitrijus Radzevičius („Žuvėdrą-Taurą-EuropaCity“).

Dalyvius pasveikino ir prizininkus apdovanojo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Kūno kultūros ir sportinio ugdymo skyriaus metodininkė Jekaterina Levickė.

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting