Šiauliuose įvyko 2015 metų Lietuvos moksleivių (iki 14 metų) čempionato finalinės varžybos. Jose dalyvavo 4 komandos, įveikusios atrankos varžybas Šiaurės (3 komandos) ir Pietų (5 komandos) zonose.


Turnyo dalyviai (I. Dildienės nuotr.)

Pusfinaliai baigėsi vienodu rezultatu 6:0. Taip Šiaulių SM „Klevas“ įveikė Kauno „Taurą-Veršvus“, o Širvintų SM - Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą-EuropaCity“.

Mažajame finale mačas tarp Vilniaus ir Kauno komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Pirmoji baudinių serija taip pat baigėsi lygiosiomis 2:2, o „auksinį“ įvartį Kauno komandai pelnė Artūras Mikėnas.

Didžiajame finale Širvintų komanda pirmajame kėlinyje po atkaklios kovos išsiveržė į priekį 4:3, o antrajame padidino savo pranašumą iki 7:3 ir tapo čempione.

Po varžybų, tradiciškai, buvo apdovanoti geriausi visų komandų žaidėjai. Jais tapo

Komandų vietos ir geriausi komandų žaidėjai: Lukas Bilotas (Širvintų SM), Matas Grubliauskas („Klevas“), Gražvydas Diržius („Tauras-Veršvai“) ir Dmitrijus Radzevičius („Žuvėdrą-Taurą-EuropaCity“).

Dalyvius pasveikino ir prizininkus apdovanojo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Kūno kultūros ir sportinio ugdymo skyriaus metodininkė Jekaterina Levickė.