Širvintose, Kalnalaukio g. buvo oficialiai atidaryta universali dirbtinės dangos sporto aikštelė. Simbolinę juostelę perkirpo Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, Kūno kultūros ir sporto departamento Investicijų ir turto skyriaus vedėjas Arūnas Aidukas, Lietuvos žolės riedulio federacijos prezidentas Leonardas Čaikauskas. Atidaryme dalyvavo rangovo, UAB „Fortera“ direktorius Egidijus Krikščiūnas, Sporto mokyklos direktorius Algimantas Kmitas, Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas Borisas Sockis, žolės riedulio treneriai ir jaunieji sportininkai.


Širvintų rajono savivaldybės merė, sveikindama susirinkusius, ypatingai dėkojo Kūno kultūros ir sporto departamentui – mirties taške atsidūręs projektas, skyrus finansavimą, buvo „atgaivintas“, darbai pagaliau užbaigti. Živilė Pinskuvienė palinkėjo sportininkams ir toliau garsinti Širvintų vardą, siekti aukštų pergalių, o aikštelėje – ne tik sportuoti, bet ir būti tikraisiais jos šeimininkais.

Svečiai iš Lietuvos žolės futbolo federacijos ir Kūno kultūros ir sporto departamento džiaugėsi, kad širvintiškiams sportininkams sąlygos rengtis svarbioms varžyboms bus kur kas geresnės, kalbėjo apie galimybes rengti respublikines, o gal net ir tarptautines varžybas.

Aikštelės atidarymo metu buvo pasveikinti 2015 m. Lietuvos mergaičių (U-12) ir berniukų (U-14) čempionato nugalėtojai.