Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos moterų žolės riedulio rinktinė savaitgalį dalyvaus uždarų patalpų Europos B diviziono čempionate, kuriame bus kovojama dėl 2 kelialapių į elito grupę ir 2018-ųjų pasaulio čempionatą.


Turnyras vyks sausio 22-24 dienomis Prancūzijoje (Kambrai). Jo A grupėje Lietuvos rinktinė susitiks su Šveicarijos, Škotijos ir Kroatijos ekipomis. B grupėje kovos Velso, Rusijos, Prancūzijos ir Anglijos komandos.

Iš abiejų grupių po 2 geriausias komandas pateks į naują grupę, kurioje ekipos sužais dar dvejas rungtynes ir išsiaiškins 2 stipriausias čempionato dalyves.

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Vaidotas Vaičeliūnas teigia prieš mėnesį manęs, kad mūsų ekipa tikrai pateks į stipriausiųjų grupę, tačiau kontrolinės rungtynes su Gardino „Ritm“ (Baltarusija) klubu privertė susimąstyti.

Lietuvos riedulininkės viešnias įveikė tik kartą, dukart buvo pralaimėta, o vienas mačas baigėsi lygiosiomis. Be to, rinktinės kandidatės dar sužaidė kontrolines rungtynes su „Šiaulių-Klevo“ vaikinais ir jiems nusileido 5:7.

„Prieš mėnesį galvojome, kad viskas bus gerai, pasirengsime tinkamai, bet nepavyko. Atrodo, kad kai kurios merginos persitreniravo, tad esame nuovargio stadijoje. Visas kontrolines rungtynes su baltarusėmis gerai pradėjome, pirmavome, bet po pertraukos pritrūkdavome jėgų. Tad mintys prieš čempionatą - ne kokios“, - sakė treneris.

Be to, Lietuvos komandai nepavyko sužaisti nė vienerių rungtynių stipriausios sudėties. Jūratė Juodytė visas repetcijas praleido dėl ligos, Ugnė Chmeliauskaitė po laimėtų rungtynių su „Ritm“ turėjo išskristi į seniai suplanuotą kelionę, o Vokietijoje žaidžianti Simona Grubliauskaitė prie rinktinės prisijungs tik Prancūzijoje.

„Kai Simona buvo grįžusi, buvau nustebęs, kad ji tikrai gerai atrodė, - komentavo V. Vaičeliūnas. - Ji, be abejo, sustiprins gynybą, nes ji mūsų komandoje kol kas braška. Tik sunku nuspėti, kaip seksis pulti. Lauko žolės riedulyje yra daugiau jėgos, bėgimo, o salėje viską lemia susižaidimas. Bus sunku.“

Taip pat jau paaiškėjo galutinė Lietuvos rinktinės sudėtis. Į Prancūziją vyks vartininkės Viktorija Vileikytė ir Deimantė Silevičiūtė bei aikštės žaidėjos Ina Pocevičienė, Ugnė Chmeliauskaitė, Ugnė Aučynaitė, Erlanda Nomeikaitė, Jūratė Juodytė, Samanta Jakovlevaitė, Raminta Žukaitė, Kotryna Kartanovič, Ramūnė Petrauskaitė ir Simona Grubliauskaitė.

Pirmąsias rungtynes sausio 22-osios rytą mūsų komanda žais su Škotijos rinktine, o po pietų - su Kroatijos. A grupės varžybas lietuvaitės užbaigs sausio 23 dieną maču su šveicarėmis.

OFICIALI TURNYRO INFORMACIJA

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting