Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos rinktinė Prancūzijoje puikiai užbaigė 2016 metų Europos moterų uždarų patalpų žolės riedulio B diviziono čempionato pirmąją dieną. Per antrąsias rungtynes mūsiškės nušlavė Kroatijos nacionalinę rinktinę net 10:3 (5:1).

Varžovės jau 3 min. išsiveržė į priekį, bet netrukus į jų vartus pasipylė tikra įvarčių kruša. 7 ir 8 min. Simona Grubliauskaitė įmušė po mažųjų kampinių, 10 min. pasižymėjo Erlanda Nomeikaitė, o 12 ir 13 min. kamuoliuką į kroačių vartus pasiuntė Jūratė Juodytė.

Po pertraukos J. Juodytė (24 min.) pasižymėjo dar kartą, S. Grubliauskaitė (27) įvarčiu pavertė dar vieną mažąjį kampinį ir rezultatas tapo 7:1.

35 min. varžovės po mažojo kampinio sušvelnino skirtumą, bet ir į šį smūgį Lietuvos rinktinė atsakė dviem savo įvarčiais. 36 min. J. Juodytė pelnė savo ketvirtąjį įvartį, o 38 min. jau E. Nomeikaitė realizavo mažąjį kampinį.

Paskutinę minutę komandos dar kartą apsikeitė įvarčiais. Kroatės vėl pasižymėjo po mažojo kampinio, o tašką rungtynėse padėjo Samanta Jakovlevaitė.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Pirmąją turnyro dieną Lietuvos rinktinė surinko 6 taškus ir tapo vienvalde A grupės lydere, nes per kitas vakaro rungtynes Škotijos ir Šveicarijos ekipos sužaidė lygiosiomis 2:2 (2:0). Šveicarės dabar turi 4 taškus, škotės - 1, o kroatės lieka be taškų. Tai reiškia, kad Lietuvos rinktinė jau užsitikrino vieną iš dviejų kelialapių į antrąjį etapą ir tęs kovą dėl medalių bei kelialapių į elitą ir 2018 m. pasaulio čempionatą.

Šeštadienio rytą lemiamas grupės rungtynes dėl pirmosios vietos mūsų ekipa žais su Šveicarijos riedulininkėmis.

B grupėje per pirmąsias dienos rungtynes Rusijos rinktinė 6:2 (5:1) nugalėjo Anglijos riedulininkes, o Prancūzijos ekipa 3:1 (2:0) palaužė Velsą. Vėliau Rusija įveikė Velsą 4:2 (2:1), Prancūzija - Angliją 3:2 (2:0). Tad jau aišku, kad kovą dėl medalių tęs Rusijos ir Prancūzijos riedulininkės, o Anglijos ir Velso ekipoms liks kovoti dėl 5-8 pozicijų.

OFICIALUS TURNYRO TINKLALAPIS


Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting