Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos rinktinė Prancūzijoje puikiai užbaigė 2016 metų Europos moterų uždarų patalpų žolės riedulio B diviziono čempionato pirmąją dieną. Per antrąsias rungtynes mūsiškės nušlavė Kroatijos nacionalinę rinktinę net 10:3 (5:1).

Varžovės jau 3 min. išsiveržė į priekį, bet netrukus į jų vartus pasipylė tikra įvarčių kruša. 7 ir 8 min. Simona Grubliauskaitė įmušė po mažųjų kampinių, 10 min. pasižymėjo Erlanda Nomeikaitė, o 12 ir 13 min. kamuoliuką į kroačių vartus pasiuntė Jūratė Juodytė.

Po pertraukos J. Juodytė (24 min.) pasižymėjo dar kartą, S. Grubliauskaitė (27) įvarčiu pavertė dar vieną mažąjį kampinį ir rezultatas tapo 7:1.

35 min. varžovės po mažojo kampinio sušvelnino skirtumą, bet ir į šį smūgį Lietuvos rinktinė atsakė dviem savo įvarčiais. 36 min. J. Juodytė pelnė savo ketvirtąjį įvartį, o 38 min. jau E. Nomeikaitė realizavo mažąjį kampinį.

Paskutinę minutę komandos dar kartą apsikeitė įvarčiais. Kroatės vėl pasižymėjo po mažojo kampinio, o tašką rungtynėse padėjo Samanta Jakovlevaitė.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Pirmąją turnyro dieną Lietuvos rinktinė surinko 6 taškus ir tapo vienvalde A grupės lydere, nes per kitas vakaro rungtynes Škotijos ir Šveicarijos ekipos sužaidė lygiosiomis 2:2 (2:0). Šveicarės dabar turi 4 taškus, škotės - 1, o kroatės lieka be taškų. Tai reiškia, kad Lietuvos rinktinė jau užsitikrino vieną iš dviejų kelialapių į antrąjį etapą ir tęs kovą dėl medalių bei kelialapių į elitą ir 2018 m. pasaulio čempionatą.

Šeštadienio rytą lemiamas grupės rungtynes dėl pirmosios vietos mūsų ekipa žais su Šveicarijos riedulininkėmis.

B grupėje per pirmąsias dienos rungtynes Rusijos rinktinė 6:2 (5:1) nugalėjo Anglijos riedulininkes, o Prancūzijos ekipa 3:1 (2:0) palaužė Velsą. Vėliau Rusija įveikė Velsą 4:2 (2:1), Prancūzija - Angliją 3:2 (2:0). Tad jau aišku, kad kovą dėl medalių tęs Rusijos ir Prancūzijos riedulininkės, o Anglijos ir Velso ekipoms liks kovoti dėl 5-8 pozicijų.