Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos moterų žolės riedulio rinktinei nepavyko sustabdyti pergalingai Europos uždarų patalpų B divizione žengiančios Rusijos komandos. Mūsų ekipa per dėl 1-4 vietų kovojančios C grupės rungtynes turėjo pripažinti varžovių pranašumą rezultatu 1:4 (1:2).

Rusijos rinktinė 9 min. išsiveržė į priekį, bet jau po minutės Erlanda Nomeikaitė rezultatą išlygino. Vis dėlto 13 min. varžovės realizavo mažąjį kampinį ir prieš pertrauką įgijo minimalų pranašumą.

Lemtinga tapo 26-oji minutė, per kurią Rusijos ekija sugebėjo pasižymėti dukart ir nulemti rungtynių baigtį.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Per kitas C grupės rungtynes Šveicarijos rinktinė net 5:1 (3:0) sutriuškino turnyro šeimininkes prancūzes.

Po šių mačų Rusija turi 6 taškus, Šveicarija - 4, Lietuva - 1, o Prancūzija lieka be taškų. Tai reiškia, kad Rusijos komanda jau užsitikrino vieną iš pirmųjų 2 vietų, o tuo pačiu ir kelialapį į elito grupę bei 2018 metų pasaulio čempionatą. Taip pat aišku, kad Prancūzijos rinktinė į minėtus tikslus jau nebepretenduoja ir gali užimti nebent 3 vietą.

Antrojo kelialapio į elitą ir pasaulio čempionatą likimas paaiškės sekmadienį per Rusijos - Šveicarijos (13.50 val.) ir Lietuvos - Prancūzijos (15.00 val.) rugtynes.