Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ per pirmąsias Europos uždarų patalpų žolės riedulio čempionių taurės elito grupės turnyro rungtynes Minske turėjo pripažinti stipriausios Ispanijos komandos - Madrido „Club Campo“ - pranašumą rezultatu 2:3 (2:2).

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo audringas. Jau 4 min. ispanių kapitonė Empar Gil išvedė savo komandą į priekį, bet 10 min. savo įvarčiu atsakė Erlanda Nomeikaitė.

12 min. po mažojo kampinio Madrido ekipai pranašumą atkūrė Hanna Cobano, bet jau 14 min. šiaulietės pelnė teisę mušti baudinį, o Donata Grigienė jį pavertė įvarčiu.

Po pertraukos aikštėje dominavo „Club Campo“, bet pavojus prie „Gintros-Strektės-Universiteto“ vartų kildavo retai. Net ir tuomet, kai 35 min. žaliąja kortele buvo nubausta Jūratė Juodytė.

Šiauliečių puolėja, atlikusi 2 min. pašalinimo bausmę ir staiga įšokusį į aikštę, iš karto perėmė neapdairiai atliktą varžovių perdavimą ir pabėgo dviese su komandos drauge prieš Madrido klubo vartininkę. Deja, J. Juodytė nusprendė neperduoti kamuoliuko prie tolimojo virpsto buvusiai šiaulietei, smūgiavo pati, o vartininkė apgynė savo vartus.

Jau po kelių akimirkų „Gintra-Strektė-Universitetas“ buvo už šią klaidą nubausta. 37 min. E. Gil nedengiama gavo kamuoliuką šiauliečių vartų zonoje ir trečią kartą išvedė savo komadą į priekį.

Per likusį laiką šiaulietės bandė spausti varžoves visoje aikštėje, pakeitė vartininkę šeštąja aikštės žaidėja, bet tai nepadėjo atlikti bent jau smūgio į ispanių vartus.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Antrąsias turnyro B grupės rungtynes šiaulietės šiandien 15 val. žais su Vienos „Arminen“ ekipa iš Austrijos, kuri pirmąjį mačą su Sumų „Sumčanka“ (Ukraina) baigė lygiosiomis 1:1 (0:0). Ukrainietės nuo pralaimėjimo išsigelbėjo iki mačo pabaigos likus žaisti vos 30 sek., kai taip pat pakeitė vartininkę aikštės žaidėja ir sugebėjo susikurti progą įvarčiui pelnyti.

A grupėje grumsis Diuseldorfo „Dusseldorfer“ (Vokietija), Prahos „Slavia“ (Čekija), Utrechto „Kampong“ (Olandija) ir „Minsk“ (Baltarusija).