Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ per pirmąsias Europos uždarų patalpų žolės riedulio čempionių taurės elito grupės turnyro rungtynes Minske turėjo pripažinti stipriausios Ispanijos komandos - Madrido „Club Campo“ - pranašumą rezultatu 2:3 (2:2).

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo audringas. Jau 4 min. ispanių kapitonė Empar Gil išvedė savo komandą į priekį, bet 10 min. savo įvarčiu atsakė Erlanda Nomeikaitė.

12 min. po mažojo kampinio Madrido ekipai pranašumą atkūrė Hanna Cobano, bet jau 14 min. šiaulietės pelnė teisę mušti baudinį, o Donata Grigienė jį pavertė įvarčiu.

Po pertraukos aikštėje dominavo „Club Campo“, bet pavojus prie „Gintros-Strektės-Universiteto“ vartų kildavo retai. Net ir tuomet, kai 35 min. žaliąja kortele buvo nubausta Jūratė Juodytė.

Šiauliečių puolėja, atlikusi 2 min. pašalinimo bausmę ir staiga įšokusį į aikštę, iš karto perėmė neapdairiai atliktą varžovių perdavimą ir pabėgo dviese su komandos drauge prieš Madrido klubo vartininkę. Deja, J. Juodytė nusprendė neperduoti kamuoliuko prie tolimojo virpsto buvusiai šiaulietei, smūgiavo pati, o vartininkė apgynė savo vartus.

Jau po kelių akimirkų „Gintra-Strektė-Universitetas“ buvo už šią klaidą nubausta. 37 min. E. Gil nedengiama gavo kamuoliuką šiauliečių vartų zonoje ir trečią kartą išvedė savo komadą į priekį.

Per likusį laiką šiaulietės bandė spausti varžoves visoje aikštėje, pakeitė vartininkę šeštąja aikštės žaidėja, bet tai nepadėjo atlikti bent jau smūgio į ispanių vartus.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Antrąsias turnyro B grupės rungtynes šiaulietės šiandien 15 val. žais su Vienos „Arminen“ ekipa iš Austrijos, kuri pirmąjį mačą su Sumų „Sumčanka“ (Ukraina) baigė lygiosiomis 1:1 (0:0). Ukrainietės nuo pralaimėjimo išsigelbėjo iki mačo pabaigos likus žaisti vos 30 sek., kai taip pat pakeitė vartininkę aikštės žaidėja ir sugebėjo susikurti progą įvarčiui pelnyti.

A grupėje grumsis Diuseldorfo „Dusseldorfer“ (Vokietija), Prahos „Slavia“ (Čekija), Utrechto „Kampong“ (Olandija) ir „Minsk“ (Baltarusija).

OFICIALUS TURNYRO TINKLALAPIS

Visas turnyro rungtynes galima tiesiogiai stebėti čia:Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting