Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ per antrąsias Europos uždarų patalpų žolės riedulio čempionių taurės elito grupės turnyro rungtynes Minske sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:1) su Vienos „Arminen“ (Austrija) ekipa.

Visą pirmą kėlinį rezultatas buvo lygus 0:0, bet austrės paskutinę minutę realizavo mažąjį kampinį ir išsiveržė į priekį.

Antrojo kėlinio viduryje Lietuvos čempionėms pavyko apversti padėtį aukštyn kojomis ir tai padarė Jūratė Juodytė, 28 ir 35 min. dukart pasižymėjusi taip pat po mažųjų kampinių.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos Vienos komanda pakeitė vartininkę aikštės žaidėja ir paskutinėmis 39-osios minutės sekundėmis rezultatą išlygino.

Po šio epizodo „Arminen“ nesugrąžino savo vartų sargės į aikštę, rizikavo iki pat rungtynių pabaigos ir tai vos neatsipirko. Šiaulietės prieš pat rungtynių pabaigą turėjusią paskelbti sireną prasižengė už savo vartų zonos, bet teisėja nusprendė, kad pražanga buvo verta didesnės bausmės, ir skyrė mažąjį kampinį.

Jau nuaidėjus sirenai pirmąjį austrių bandymą atrėmė „Gintros-Strektės-Universiteto“ vartininkė Viktorija Vileikytė, bet teisėja užfiksavo dar vieną taisyklių pažeidimą ir suteikė austrėms antrą galimybę mušti mažąjį kampinį. Šį kartą jau pačios Vienos ekipos žaidėjos suklydo ir rungtynės baigėsi lygiosiomis.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Per kitas popietės rungtynes B grupėje Madrido „Club Campo“ (Ispanija) nugalėjo Sumų „Sumčanką“ (Ukraina) 4:2 (2:1).

Po pirmosios varžybų dienos Ispanijos klubas turi 10 taškų (už pergalę skiriami 5 taškai), Austrijos - 4, o Lietuvos ir Ukrainos ekipos - po 3.

Šeštadienio rytą grupės varžybos baigsis „Gintros-Strektės-Universiteto“ dvikova su „Sumčanka“ ir „Club Campo“ akistata su „Arminen“. Ispanės šiuo metu jau yra užsitikrinusios pirmąją vietą grupėje.

A grupėje pirmosios dienos rytą Diuseldorfo „Dusseldorfer“ (Vokietija) 6:0 (2:0) sutriuškino Utrechto „Kampong“ (Olandija) merginas, o Prahos „Slavia“ (Čekija) 4:2 (2:1) palaužė šeimininkų „Minsk“.