Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ per paskutiniąsias Europos žolės riedulio uždarų patalpų elito diviziono čempionių taurės turnyro rungtynes pralaimėjo Utrechto „Kampong“ (Olandija) rezultatu 0:5 (0:2) ir prarado vietą tarp stipriausių Senojo žemyno klubų.

Skirtumas - didelis, bet tokią persvarą varžovės įgijo tik pačioje rungtynių pabaigoje. Olandės antrojo kėlinio viduryje pirmavo dar tik 2:0, bet kartą pasižymėjo 36 min., dukart - 39 min. ir rezultatas tapo triuškinamas.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Per kitas dėl išlikimo elito divizione kovojusios C grupės rungtynes Sumų „Sumčanka“ (Ukraina) ir „Minsk“ (Baltarusija) sužaidė lygiosiomis 2:2 (2:1), tačiau kartu su šiaulietėmis turės palikti stipriausių komandų gretas.

Pirmąją vietą C grupėje ir 5-ąją bendrojoje turnyro įskaitoje užėmė Baltarusijos čempionės, surinkusios 12 taškų. Stipriausias Olandijos klubas pelnė 10 taškų, Lietuvos - 5, o Ukrainos - 3.

Dėl stipriausio Europos klubo titulo sekmadienį dar susigrums Diuseldorfo „Dusseldorfer“ (Vokietija) ir Madrido „Club Campo“ (Ispanija), o trečiosios vietos laimėtojos paaiškės per Vienos „Arminen“ (Austrija) ir Prahos „Slavia“ (Čekija) dvikovą.

OFICIALUS TURNYRO TINKLALAPIS

Sekmadienio rungtynių tiesioginė transliacija

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting