Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Stipriausi Lietuvos žolės riedulio moterų ir vyrų klubai šį savaitgalį dalyvaus Europos taurių turnyruose.

Vyrų Vilniaus „Ardas-Rudamina“ ir Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ dar kartą grumsis viename turnyre - ketvirtojo diviziono Europos klubų čempionate (Eurohockey Club Champions Challenge II). Gegužės 13-16 dienomis Slovakijos sostinėje Bratislavoje mūsiškiams iššūkį mes „Grammarians“ (Gibraltaras), „NSA Sofia“ (Bulgarija), „Slagelse“ (Danija), „Gaziantep Polis Gucu“ (Turkija), „Marathon“ (Kroatija) ir „Senkvice“ (Slovakija) ekipos.

Širvintiškiai kovos A grupėje su Slovakijos, Kroatijos ir Turkijos komandomis, o vilniečiai B grupėje - su Danijos, Bulgarijos ir Gibraltaro ekipomis.

PILNAS TVARKARAŠTIS

Tuo metu Lietuvos moterų ekipų keliai išsiskyrė. Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ dalyvaus Europos III diviziono (Eurohockey Club Champions Challenge I) čempionate Čekijos sostinėje Prahoje. Turnyro A grupėje daugkartinės Lietuvos čempionės susitiks su „Pisportiva Ferrini“ (Italija), „Dončanka“ (Rusija) ir „Arminen“ (Austrija) riedulininkėmis.

B grupėje grumsis „Swansea City“ (Velsas), Edinburgo universiteto (Škotija), „Ulster Elks“ (Airija) ir Prahos „Slavia“ (Čekija) komandos.

PILNAS TVARKARAŠTIS

Lietuvos vicečempionės - Vilniaus „HFTC-Tauro“ merginos - dalyvauti V divizono čempionate (Eurohockey Club Champions Challenge III) išvyko į tolimąjį Gibraltarą. Šio turnyro B grupėje vilnietės susitiks su šeimininkų „Hawks Ladies“ ir „Eagles“ ekipomis bei „Nacka“ iš Švedijos. A grupėje rungtyniaus Vienos „Navax AHTC“ (Austrija), „Mladost“ (Kroatija) ir Kardifo universiteto (Velsas) riedulininkės.

PILNAS TVARKARAŠTIS

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting