Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos moterų ir vyrų žolės riedulio rinktinės sekmadienį išvyksta į Prahą (Čekija) dalyvauti Pasaulio lygos atrankos pirmajame etape, kuris tuo pat metu yra ir vienas iš atrankos į 2020 metų Tokijo olimpines žaidynes etapų.


Augusto Četkausko nuotr.

Besirengdamos šiam turnyrui Lietuvos riedulininkės Vilniuje sužaidė dvejas kontrolines rungtynes su Gardino „Ritm“ (Baltarusija). Pirmąjį mačą mūsų komanda pralaimėjo 3:4, nors po pirmojo kėlinio pirmavo 3:1. Lietuvos rinktinei įvarčius pelnė Kristina Poškutė (11 min.) ir Dovilė Kuklienė (14 ir 28).

Antroji dvikova baigėsi 2:2, nors po pirmojo kėlinio 2:0 ir vėl pirmavo mūsų ekipa. Šį kartą Lietuvos rinktinėje po mažųjų kampinių pasižymėjo Monika Vilkaitė (28) ir D. Kuklienė (28).

Pasaulio lygos varžybos Prahoje vyks rugpjūčio 30 - rugsėjo 4 dienomis. Moterų varžybose Lietuvos rinktinė kovos su Ukrainos, Čekijos, Turkijos ir Lenkijos komandomis, o vyrų - su Ukrainos, Čekijos, Baltarusijos, Italijos ir Kipro.

Sužinoti daugiau apie turnyrus, susipažinti su tvarkaraščiais kviečiame FIH tinklalapyje: http://fih.ch/events/hockey-world-league/2016-women-hockey-world-league-round-1-prague-cze/

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting