Prasidėjo 2013-2014 metų Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato finalų serijos.

Dėl pirmosios vietos kovoja Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ ir Vilniaus SM „Tauras“. Pirmąsias komandų rungtynes penktadienį rezultatu 5:1 (3:0) laimėjo šiaulietės.

Nugalėtojų ekipoje įspūdingai pasirodė Dovilė Kuklienė. Ji pelnė pirmuosius du įvarčius, o visi kiti trys buvo pelnyti po jos perdavimų.

Antrąsias serijos iki 2 pergalių rungtynes komandos žais Šiauliuose šeštadienį 10.30 val. Jei reikės trečiųjų rungtynių, jos ten pat bus žaidžiamos šeštadienį 14.30 val.

Mažajame finale tarp Šiaulių SM „Klevo-Jomos“ ir Vilniaus „Žuvėdros-Archyvų sistemų“ per pirmąsias rungtynes užvirė itin atkakli kova. Šiaulietės po Viktorijos Baržinskaitės 28-ąją minutę pelnyto įvarčio pirmavo beveik iki pat mačo pabaigos, bet likus žaisti 3 minutes Ugnė Aučynaitė iš mažojo kampinio rezultatą išlygino.

Per pratęsimą įvarčių pelnyta nebuvo, todėl nugalėtoją lėmė bulitai. Šioje loterijoje geriau sekėsi vilnietėms. Jų ekipoje taikliai smūgiavo Ugnė Chmeliauskaitė ir Deimantė Stankutė, o šiaulietėms įvartį pelnė tik Marija Kalasauskaitė. Taip „Žuvėdra-Archyvų sistemų“ iškovojo pirmąją pergalę.

Antrąsias rungtynes komandos žais Šiauliuose birželio 17 dieną (pradžia 18.30 val.). Jei reikės trečiojo mačo, jis bus žaidžiamas Vilniuje birželio 18-ąją (17.30 val.).

Rungtynių statistika

Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - Vilniaus SM „Tauras“ 5:1 (3:0)
Įvarčiai: Dovilė Kuklienė (9, 15), Evelina Malyševa (34, 61), Ina Kenstavičiūtė (37); Gabija Barjeraitė (38).

Vilniaus „Žuvėdra-Archyvų sistemų“ - Šiaulių SM „Klevas-Joma“ 3:2 (0:1, 1:0, 0:0, 2:1)
Įvarčiai: Viktorija Baržinskaitė (28); Ugnė Aučynaitė (67 iš mk).
Įmušti 7 m baudiniai: Ugnė Chmeliauskaitė, Deimantė Stankutė; Marija Kalasauskaitė.