2016 metų Lietuvos moterų uždarų patalpų čempionate nugalėtojų titulą ginančios Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės dar kartą sužaidė lygiosiomis.  Šį kartą čempionių mačas Panevėžyje su Vilniaus „HFTC-Tauru“ baigėsi 2:2 (1:0).

Šiaulietės per šias rungtynes 2 kartus pirmavo po Ramūnės Petrauskaitės (10 min.) ir Jūratės Juodytės (30 min. po mažojo kampinio) įvarčių, bet vilnietės abu kartus rezultatą išlygino. 23 min. tai po mažojo kampinio padarė Kristina Poškutė, o 37 min. - Dovilė Juraitė.

Tai jau antrosios daugkartinių šalies čempionių lygiosios čempionate. Daugelį metų vien pergalingai žengusios „Gintros-Strektės-Universiteto“ merginos sausio pradžioje sužaidė lygiosiomis 4:4 su Vilniaus „Žuvėdra-Tauru-Archyvų sistemomis“.

Labai atkakliai vyko ir pirmasis šio čempionato sostinės derbis tarp „HFTC-Tauro“ ir „Žuvėdros-Tauro-Archyvų sistemų“. Pirmajame kėlinyje jau „HFTC-Tauras“ dukart pirmavo (1 ir 5 min. pasižymėjo K. Poškutė), bet varžovės abu kartus atsakė savo taikliais smūgiais (2 min. - Aistė Garbatavičiūtė, 13 min. - Ugnė Aučynaitė). Tik per rungtynių paskutiniąsias 5 minutes K. Poškutė pasižymėjo dar dukart, Kotryna Čaikauskaitė - kartą ir „HFTC-Tauras“ šventė pergalę rezultatu 5:2 (2:2).