Varžybomis Vilniuje prasidėjo 2017 metų Lietuvos moterų uždarų patalpų čempionatas. Per 1 ir 2 turų rungtynes po 2 kartus pergalėmis džiaugėsi 2 ekipos - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ ir Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“.

DSC 4493

Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ iškovojo dar dvi įspūdingas pergales (A.Pliadžio nuotr.).

Daugkartinės čempionės iš Šiaulių šį kartą 10:3 nugalėjo kitą Saulės miesto ekipą „Klevą-Sporto gimnaziją“ ir 12:2 - Kelmės „Aušrą“. Tuo metu vilnietės 4:2 įveikė „Klevą-Sporto gimnaziją“ ir 5:0 - Širvintų SM.

Per kitas rungtynes Kelmės komanda nugalėjo širvintiškes 4:1.

Moterų čempionato 3 ir 4 turų rungtynės bus žaidžiamos sausio 28 d. taip pat Vilniuje.

13:00 Šiaulių „Klevas–Sporto gimnazija“ - Kelmės „Aušra“
13:50 Vilniaus „Žuvėdra–Tauras-Archyvų sistemos“ - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“

2017 m. vasario 11 d. (šeštadienis)
Panevėžys
11:00 Širvintų SM - Vilniaus „Žuvėdra–Tauras-Archyvų sistemos“
11:50 Šiaulių „Klevas–Sporto gimnazija“ - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“
12:40 Kelmės „Aušra“ - Širvintų SM
13:30 Šiaulių „Klevas–Sporto gimnazija“ - Vilniaus „Žuvėdra–Tauras-Archyvų sistemos“
14:20 Kelmės „Aušra“ - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“

2017 m. kovo 11 d. (šeštadienis)
11:00 Širvintų SM - Šiaulių „Klevas–Sporto gimnazija“
11:50 Vilniaus „Žuvėdra–Tauras-Archyvų sistemos“ - Kelmės „Aušra“
12:40 Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - Širvintų SM
13:30 Kelmės „Aušra“ - Šiaulių „Klevas–Sporto gimnazija“
14:20 Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - Vilniaus „Žuvėdra–Tauras-Archyvų sistemos“