2017 metų Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės uždarų patalpų riedulio moterų turnyras vyks lapkričio 18-19 dienomis Vilniaus SM „Tauras“ salėje (Žygio g. 46), o vyrų - lapkričio 25-26 dienomis Panevėžio rankinio salėje (Durpyno g. 3A).

MOTERŲ TURNYRO TVARKARAŠTIS

Lapkričio 18 d. (šeštadienis)
9.00 M Širvintų „Inta“ - Širvintų SM-2
10.00 D Širvintų SM - Vilniaus „Žuvėdra–Tauras“
11.00 M Širvintų SM-2 - Šiaulių „Gintra–Strektė–Universitetas-2“
12.00 D Širvintų SM - Šiaulių „SM Klevas“
13.00 M Širvintų „Inta“ - Šiaulių sporto gimnazija
14.00 D Šiaulių „SM Klevas“ - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“
15.00 M Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–Europa City“ - Šiaulių „Gintra–Strektė–Universitetas-2“
16.00 D „Kelmė“ - Vilniaus „Žuvėdra–Tauras“
17.00 M Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–Europa City“ - Šiaulių sporto gimnazija
18.00 D „Kelmė“ - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“

Lapkričio 19 d. (sekmadienis)
9.00 M Šiaulių „Gintra–Strektė–Universitetas-2“ - Širvintų „Inta“
10.00 D Vilniaus „Žuvėdra–Tauras“ - Šiaulių „SM Klevas“
11.00 M Širvintų SM-2 - Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–Europa City“
12.00 D Širvintų SM - „Kelmė“
13.00 M Šiaulių sporto gimnazija - Širvintų SM-2
14.00 D Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - Širvintų SM
15.00 M Širvintų „Inta“ - Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–Europa City“
16.00 D Šiaulių „SM Klevas“ - „Kelmė“
17.00 M Šiaulių sporto gimnazija - Šiaulių „Gintra–Strektė–Universitetas-2“
18.00 D Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - Vilniaus „Žuvėdra–Tauras“
19.00 Turnyro uždarymas. Apdovanojimai.

VYRŲ TURNYRO TVARKARAŠTIS

Lapkričio 25 d. (šeštadienis)
10.00 Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“ - Vilniaus „Ardas–Rudamina“
11.00 Širvintų SM - Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–RadioLoftai“
12.00 Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–CTLF“ - Vilniaus „Ardas–Rudamina“
13.00 „Klevas-Šiauliai“ - Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–RadioLoftai“
14.00 Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–CTLF“ - Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“
15.00 Šiaulių SM „Klevas-Šiauliai“ - Širvintų SM

Lapkričio 26 d. (sekmadienis)
10.00 A1 - B2
11.00 B1 - A2
12.00 A3 - B3
13.00 A1/B2 pralaimėtojas - B1/A2 pralaimėtojas
14.00 A1/B2 laimėtojas - B1/A2 laimėtojas
15.00 Turnyro uždarymas. Apdovanojimai.