Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Europos klubų čempionatui Slovėnijoje besiruošianti Lietuvos moterų rinktinė pasipildė daug naujų veidų. Merginos liepos 28 - rupjūčio 3 dieną susirungs su Prancūzijos, Šveicarijos, Kroatijos, Slovėnijos, Slovakijos, Vengrijos merginas. Oficialioje Europos žolės riedulio federacijos svetainėje galite matyti rungtynių tvarkaraštį ir sekti rezultatus. O iki tol pasidomėkime, kaip sekasi pasiruošimo etapas. 

65539485 10157469881559577 4429984261579210752 o

NUOTRAUKŲ GALERIJA

 

Merginos pradėjo ruoštis Europos klubų čempionatui savo klubų sudėtyje, o nuo birželio mėnesio turi 4 stovyklas. Pirmosios stovyklos metu žaidė draugiškas rungtynes prieš Gardino Ritm komandą (1-1). Antrojoje stovykloje Šiauliuose dirba ties taktikos ir technikos pratimais, o likusius liepos savaitgalius Vilniuje bei Šiauliuose tobulins komandinį žaidimą. Su komanda dirba treneriai - Maksim Tarasov ir Vaidotas Vaičeliūnas, medicinos atstovė - Daiva Miečelienė bei komandos vadovas Ignas Vaičeliūnas. Linkime merginoms gerų startų, sėkmingo pasiruošimo etapo ir daug pergalių! Palaikykime merginas! 

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting