Pirmosios čempionato rungtynės prasidėjo Lietuvos ir Velso vaikinų kova. Rungtynių pradžia buvo itin aktyvi, greitas ir techniškas žaidimas lydėjo abi komandas, kurios turėjo keletą progų pelnyti savo pirmuosius įvarčius. Pirmieji į Lietuvos vartus du greitus įvarčius antro kėlinio pabaigoje pelnė Velso vaikinai. Trečiasis kėlinys prasidėjo dar vienu Velso įvarčiu mažojo kampinio metu bei ketvirtuoju įvarčiu žaidimo metu. Nepaisant keturių įvarčių skirtumo mūsų vaikinai kovojo iki galo ir nesiruošė nuleisti rankų. Jie pelnė pirmąjį savo įvartį po taiklaus Povilo Lakštausko smūgio! Deja, bet Velso vaikinai pelnė dar du įvarčius ir galutinis rezultatas - 6:1. Rytoj vaikinai stebės kolegų rungtynes, kurios vyks 17:00 Vilniuje (Čiobiškio g. 16): Velsas - Ukraina.