Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos rinktinei Briuselyje vykstančio Europos žolės riedulio uždarosiose patalpoje moterų II diviziono čempionato I etape taškų pelnyti nepavyko. Per trečiąsias A grupės rungtynės mūsiškės nusileido Anglijos rinktinei 3:5 (2:3).

Anglijos ekipa pirmuosius įvarčius pelnė 9 ir 13 min., tačia mūsų komanda atsitiesė ir išlygino rezultatą. 15 min. po mažojo kampinio pasižymėjo Dovilė Juraitė, o 16 min. tokiu pat būtų įvartį pelnė Kotryna Kartanovič.

Deja, anglės 18 min. taip par realizavo mažąjį kampinį, o po įvarčių 22 ir 26 min. įgijo saugią persvarą.

36 min. Jūratė Juodytė sušvelnino skirtumą, tačiau tai buvo viską, ką pavyko pasiekti Lietuvos rinktinei.

Per kitas A grupės rungtynes Austrija 6:0 sutriuškino Švediją ir kartu su Anglija pateko į dėl prizinių vietų kovosiančią grupę. Austrės A grupėje surinko 9 taškus, anglės - 6, švedės - 3, lietuvaitės - 0.

Lietuvos rinktinė toliau tęs kovą C grupėje, kuri dalinsis 5-8 vietas. Joje mūsų komandai teks susitikti su B grupės apatinėje pusėje likusiomis Škotijos ir Velso rinktinėmis. Šių komandų tarpusavio rungtynės baigėsi škočių pergale 5:0.

Šeštadienį 17.30 val. Lietuvos rinktinė susitiks būtent su Velso komanda.

PILNAS VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS IR REZULTATAI

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting