Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ Europos žolės riedulio uždarosiose patalpose klubų čempionių taurės II diviziono čempionata Čekijos sostinėje Prahoje pradėjo pergale ir pralaimėjimu.

Per pirmąsias rungtynes Lietuvos čempionės tvirtai nugalėjo Kroatijos „Mladost“ rezultatu 6:2 (3:1).

Kroatės pirmosios pasižymėjo jau 2 min., bet į šį taiklų smūgį buvo atsakyta net 5 įvarčiais. 8, 14 ir 21 min. pasižymėjo šiauliečių kapitonė Jūratė Juodytė, o 11 ir 22 min. - Kotryna Čaikauskaitė.

„Mladost“ skirtumą sušvelnino 27 min., o tašką rungtynėse 32 min. padėjo Erlanda Nomeikaitė.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Deja, mačas su šeimininkų „Slavia“ mūsų komandai susiklostė ne taip sėkmingai - po atkaklios kovos teko pripažinti varžovių pranašumą rezultatu 2:4 (1:2).

Čekės pirmosios pelnė du įvarčius 5 ir 15 min., tačiau 19 min. rezultatą sušvelnino Kristina Poškutė. Po pertraukos jau 22 min. „Slavia“ susigrąžino 2 įvarčių persvarą, bet 31 min. intrigą į rungtynes vėl sugrąžino E. Nomeikaitė. Nervingoje mačo pabaigoje rezultatas galėjo pakrypti į bet kurią pusę, bet pasižymėti pavyko tik čekėms, 38 min. įtvirtinusioms savo pranašumą.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Per kitas turnyro A grupės rungtynes penktadienį „Slavia“ nugalėjo Airijos „Ards Ladies“ 5:0, o kroatės aires įveikė 2:0.

Tai reiškia, kad pirmąją turnyro dieną Čekijos komanda surinko 10 taškų, Lietuvos - 6, Kroatijos - 5, o Airijos - 1.

A grupės varžybas „Gintra-Strektė-Universitetas“ užbaigs dvikova su „Ards Ladies“ ir pergalės atveju užsitikrintų teisę tęsti kovą dėl kelialapio į elito divizioną stipriausiųjų ketverte.

B grupėje jau penktadienį paaiškėjo abi ekipos, užsitikrinusios kelialapius į geriausiųjų ketvertą. Jomis tap Rusijos „Dinamo“ ir Belgijos „Royal White Star“, laimėjusios abejas rungtynes. Rusės nugalėjo Anglijos „Slough“ 5:3, o belgės - 2:0. Tuo metu Prancūzijos „Stade Francais“ komandą „Dinamo“ įveikė net 10:1, o „Royal White Star“ - 3:0.

TURNYRO TVARKARAŠTIS

RUNGTYNIŲ VAIZDO TRANSLIACIJOS

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting