Prie Minsko esančioje Zamostočėje įvyko vaikų, gimusių 2003 m. ir jaunesnių, tarptautinis žolės riedulio turnyras salėje. Varžybose dalyvavo ir komanda iš Lietuvos, kurios sudėtį sudarė Vilniaus „Žuvėdros-Tauro“ ir Vilniaus raj. SM riedulininkai.

WP 20161203 14 14 02 Pro

Pirmąją dieną kovos vyko 2 pogrupiuose po 4 komandas.

Lietuvos komanda pirmosiose rungtynėse nugalėjo Zamostočės antrąją komandą 6:3 (po 2 įvarčius pelnė Rafalas Stankevičius ir Darius Lopato, po 1 - Artūras Janickas ir Ernestas Ustinovičius), o antrosiose šventė pergalę pieš Smolevičių komandą 5:2 (Darius Lopato - 2,Artūras Janickas, Rafalas stankevičius, Ernestas Ustinovičius - po 1). Trečiosiose rungtynėse lietuviai po atkaklios kovos 2:3 nusileido Minsko pagrindinei komandai ir be auksinių taškų pateko į finalo ketvertą. Tad norint iškovoti medalius reikėjo nors vienos pergalės.

WP 20161202 09 33 05 Pro

Žaidžiant pirmąsias - labai dramatiškas - rungtynes teko pripažinti Zamostočės pirmosios komandos pranašumą 4:5 (3 įvarčius pelnė Rafalas Stankevičius, 1 - Tomašas Burkotas).

Lemiamas rungtynes teko žaisu su Minsko antrąja komanda, o po pirmojo kėlinio buvo lygybė - 2:2. Antrame kėlinyje Lietuvos jaunieji riedulininkai vis dėlto pajuto žaidimą, šventė pergalę rezultatu 6:2 (3 - Rafalas Stankevičius, po 1 - Dominikas Žemoitas, Darius Ustinovičius, Andžejus Burkotas) ir iškovojo bronzos medalius.

Lietuvos komandą išvykai ruošė LŽRF atstovas ryšiams su artimuoju užsieniu Kęstutis Mikutis ir treneriai Artūras Macijauskas bei Vytautas Vilipas.