Šiaulių arenoje vykstančio 2017 metų Europos uždarųjų patalpų riedulio Čempionių taurės B diviziono čempionato antrąją dieną Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ merginos užbaigė dar viena pergale - 4:2 (2:2) palaužė Prancūzijos „Lille“.

16835917 1240885379341756 8348793180195338521 o

Tiesa, pirmasis kėlinys klostėsi ne visiškai pagal varžybų šeimininkių planą - jau 5 min. Lilio komanda išsiveržė į priekį.

Vis dėlto jau 7 min. po mažojo kampinio Simona Grubliauskaitė rezultatą išlygino, o 14 min. Kristina Poškutė išvedė šiaulietes į priekį. Deja, prieš pat pertrauką - 20 min. - Prancūzijos ekipa pasižymėjo dar kartą ir išlygino rezultatą.

Rungtynių eigą šeimininkėms perlaužti pavyko tik įpusėjus antrajam kėliniui, kai 29 min. komandos kapitonės raištį iš traumuotos Ramūnės Petrauskaitės perėmusi Jūratė Juodytė po mažojo kampinio sugrąžino „Gintrai-Strektei-Universitetui“ pranašumą. Tašką rungtynėse 32 min. įvarčiu iš žaidimo padėjo Dovilė Kuklienė.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Po šio mačo J. Juodytė įsitvirtino antrojoje vietoje tarp rezultatyviausių čempionato žaidėjų. 7 įvarčius per 4 rungtynes pelniusią šiaulietę lenkia tik 9 kartus pasižymėjusi ukrainietė Julija Ševnčenko iš Sumų „Sumčankos“.

Per kitas šeštadienio popietės rungtynes Lilio merginos sužaidė 5:5 (4:1) su Švedijos „Partille“, „Sumčanka“ po dramatiškos kovos 4:3 (2:2) palaužė Anglijos „East Grinstead“, o Škotijos „Dundee Wanderers“ taip pat labai sunkiai 1:0 (0:0) įveikė Airijos „Ards Ladies“ merginas.

Tai reiškia, kad po antrosios turnyro dienos čempionato lydere išliko „Sumčanka“, turinti 20 taškų. Šiandien vidurdienį tarpusavyje lygiosiomis sužaidę Lietuvos ir Škotijos klubai turi po 17 taškų, Anglijos ekipa - 12. Penktos žengia 3 taškus turinčios prancūzės, o švedės ir airės per 4 rungtynes pelnė po 2 taškus.

Sekmadienis - baigiamoji ir lemiama - turnyro diena. Jos metu paaiškės ne tik kelialapių į A divizioną savininkės, bet ir visos prizininkės, kuriomis tapti kol kas pretenduoja 4 komandos.

Didžiausias iššūkis laukia mūsų „Gintros-Strektės-Universiteto“ merginų, kurios 10.20 val. susitiks su Anglijos riedulininkėmis, o 15 val. turnyrą užbaigs dvikova su ukrainietėmis. Dar vienas didžiulės įtakos galutinei komandų rikiuotei turėsiantis mačas prasidės 11.30 val., kai aikštėje susigrums „Sumčanka“ ir „Dundee Wanderers“.

Primename, kad uždarųjų patalpų riedulio varžybose už pergales skiriami 5 taškai, už lygiąsias - 2, už pralaimėjimą mažesniu nei 3 įvarčių skirtumu - 1, o už pralaimėjimą didesniu skirtumu - 0.