Erfurto mieste (Vokietija) vyko XIII „Puffbohnen“ (Pupelių) vaikų žolės riedulio turnyras, kuriame jau 13 kartą dalyvavo Vytauto Vilipo treniruojami jaunieji Rudaminos riedulininkai. Šį kartą į turnyrą vyko F. Ruščico gimnazijos mokiniai Andžejus Burkotas, Robertas Žygelevičius, Dariušas Litvinas ir Danielis Jurcevičius bei „Ryto“ gimnazijos auklėtiniai Dominikas Žemoitas ir Dominyka Jurgo.

001

Turnyre dalyvavo 52 vaikų komandos, kurių amžius buvo nuo 6 iki 12 metų. Rudaminiečiai žaidė U12 grupėje. Joje kovojo 8 komandos, suskirstytos į 2 pogrupius.

Pirmąją varžybų dieną jaunieji rudaminiečiai 2:0 nugalėjo Erfurto HC, o abu įvarčius pelnė komandos kapitonas A. Burkotas. Kitose rungtynėse po įtemptos kovos laimėta 1:0 prieš „Konigswusterhsn“  komandą iš Berlyno (įvartį pelnė A. Burkotas) ir 2:0 nugalėta „PSV Chennitz“ (įvarčius pelnė D. Litvinas ir D. Jurgo). Rudaminiečiai tapo savo grupės nugalėtojais  ir pateko į stipriausių ketvertuką.

Pusfinalyje lieutuviai susitiko su kitos grupės 2 vietos laimėtoja „HC Kassel“ komanda. Deja, po atkaklios kovos pralaimėta 0:2.
Paskutines turnyro rungtynes mažajame finale žaistos vėl su „Erfurt HC“. Rungtynės vyko įtemptai ir permainingai, šeimininkai, įpusėjus kėliniui, įgijo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau rudaminiečiai po A. Burkoto ir D. Litvino smūgių atstatė pusiausvyrą.
Patikimai vartus gynė D. Žemoitas,tačiau šemininkai, besibaigiant rungtynėms, pelnė įvartį ir pergalę.

Turnyre visi gyrė Lietuvos komandą už pasiaukojamą žaidimą, nes rudaminiečiai žaidė be keitimų.

Visi turnyro žaidėjai buvo apdovanoti medaliais, diplomais. Varžybų metu vyko loterija, vaikai turėjo įvairių pramogų.

Rudaminiečių komandos žaidėjai A. Burkotas ir D. Jurgo apdovanoti garsiausio Vokietijos žaidėjo (olimpinio ir pasaulio čempiono), turinčio savo žolės riedulio akademiją, Moritzo Furste marškinėliais. Šis žymus sportininkas birželio mėnesį Erfurte vaikams rengs žolės riedulio akademijos stovyklą.

Po turnyro Rudaminos komandos nariai aplankė Erfurto meriją, nuostabų senamiestį - Katedros aikštę, senąjį pirklių kelią.

Į varžybas vykta „Ecolines“ maršrutiniu autobusu iki Magdeburgo, o iš Magdeburg traukiniu į Erfurtą. Vaikai gyveno šeimose.

4

01

1

2

3