Šiauliuose vykstančiame 2017 metų Europos moterų žolės riedulio klubų Iššūkio taurės I diviziono čempionate „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės per antrąsias A grupės rungtynes sužaidė lygiosiomis su Velso „Swansea City“ 1:1 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0).

Gintra Swansea

V. Dambrausko nuotrauka.

Lietuvos čempionėms vienintelį įvartį 25 min. pelnė Kotryna Čaikauskaitė. Velso ekipa rezultatą išlygino iš mažojo kampinio 32 min.

Šios lygiosios šiaulietėms užtikrino vieną iš pirmųjų dviejų vietų grupėje ir teisę pirmadienį žaisti rungtynes su viena stipriausių B grupės komandų dėl patekimo į aukštesnį divizioną.

Kurią vietą A grupėje užims „Gintra-Strektė-Universitetas“ paaiškės sekmadienį per Briuselio „Parc HC Auderghem“ (Belgija) ir „Swansea City“ rungtynes (pradžia - 16.45 val.). Šiaulietės belges vakar nugalėjo 3:0.

B grupėje šiandien Prahos „Slavia“ (Čekija) 2:1 nugalėjo Kazanės „Dinamo-Giproniiaviaprom“ ekipą iš Rusijos ir paliko ją už antrojo etapo borto. Galutinė B grupės rikiuotė paaiškės sekmadienį per savo pirmąsias rungtynes laimėjusių „Slavia“ ir „Douai“ (Prancūzija) tarpusavio rungtynes (pradžia - 14.30 val.).

TURNYRO TVARKARAŠTIS, REZULTATAI, STATISTIKA