Lietuvos moterų ir vyrų rinktinės liepos 30 - rugpjūčio 5 d. dalyvaus Europos III diviziono čempionate Kroatijoje.

Lietuvos moterų rinktinė vieno rato sistema kovos su šeimininkių, Slovėnijos, Šveicarijos ir Turkijos rinktinėmis.

Tuo metu vyrai 7 komandų turnyro B grupėje susitiks su Baltarusijos, Kraotijos ir Maltos komandomis. Į A grupę pateko Italijos, Slovakijos ir Turkijos rinktinės.

MOTERŲ TURNYRO TVARKARAŠTIS
VYRŲ TURNYRO TVARKARAŠTIS

Abi Lietuvos rinktinės - labai jaunos. Moterų rinktinės amžiaus vidurkis - 22,3 metais, o jauniausiai jos žaidėjai Viktorijai Bogdanovai - dar tik 17 metų. Kartu su šia riedulininke nacionalinėje komandoje debiutuos Toma Petrikaitė, Rosita Klevickaitė, Viktorija Barzinskaitė ir Vaida Račkauskaitė.

Vaikinų rinktinė - dar jaunesnė. Jos amžiaus vidurkis - vos 19,5 metai, o jauniausiam žaidėjui Arminui Staniškauskui - vos 15 metų. Turnyras Kroatijoje taip pat bus debiutinis Lukui Sapitavičiu ir Povilui Lakštauskui.

Rinktinių kapitonų mintys prieš čempionatą

Dovilė Kuklienė (žolės riedulį žaidžia 20 metų, 8 kartą dalyvauja Europos čempionate): „Didžiausia užduotis - patekti į aukštesnį divizioną. Neturėjome užtektinai treniruočių stovyklų, komanda - jauna, tačiau, manau, pasiruošusi kovoti dėl aukščiausių vietų.“

Vaidotas Kringelis (žolės riedulį žaidžia 11 metų, 3 kartą dalyvauja Europos čempionate): „Tikslas - solidžiai sužaisti, parodyti, ką galime. Ši rinktinė jauna, bet tikrai perspektyvi komanda. Trūksto draugiškų rungtynių, kad komanda būtų susižaidusi, todėl čempionato pradžioje gali būti sunku. Bet stengsimės kiek galėsime.“