Antrąją Europos merginų jaunių (iki 18 metų) II diviziono čempionato dieną Glazge (Škotija) Lietuvos rinktinė pralaimėjo Baltarusijos komandai 1:3 (0:1).

Lietuvos rinktinė.

Pirmajame kėlinyje varžovės pasižymėjo tik kartą (16 min.), tačiau po pertraukos įvarčiais 49 ir 51 min. išsprendė rungtynių laimėtojų klausimą.

Lietuvos rinktinei paguodos įvartį 65 min. vėl pelnė Kotryna Kartanovič, kaip ir per mačą su Prancūzijos komanda įmušusi 7 metrų baudinį. Baltarusijos komanda tuo metu aikštėje vertėsi be dviejų žaidėjų, kurioms 60 ir 64 min. buvo parodytos geltonosios kortelės.

Lietuvos rinktinės įvartis

Samantos Jakovlevaitės prasiveržimas

Visus rungtynių įvarčius galima pamatyti LŽRF paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

VISA ČEMPIONATO STATISTIKA

Per antrąsias turnyro A grupės rungtynes šiandien Prancūzijos komanda nugalėjo Ukrainos riedulininkes 4:1 (2:1). Tai reiškia, kad Baltarusijos ir Prancūzijos ekipos jau užsitikrino kelialapius į pusfinalį, o Lietuvos ir Ukrainos rinktinėms teks tęsti kovą tik dėl išlikimo antrajame divizione.

Paskutiniąsias pirmojo etapo rungtynes mūsų ekipa žais trečiadidenį būtent su Ukrainos komanda.