Europos žolės riedulio aukščiausios lygos varžybos stratavo Duseldorfe, Vokietijoje! Vyrų ir moterų čempionatai vyksta rugpjūčio 18-27 dienomis. Moterų tarpe pajėgiausios Europos komandos - Olandija, Vokietija, Ispanija, Belgija, Italija, Anglija, Škotija ir Airija kovoja dėl patekimo į Olimpines žaidynes. Tvarkaraštis ir rezultatai - oficialioje Europos žolės riedulio svetainėje. 

IMG 3886

Vyrų tarpe, dėl kelialapio ir čempionų titulo susitinka Olandijos, Vokietijos, Belgijos, Anglijos, Ispanijos, Austrijos, Prancūzijos ir Velso komandos. Vaikinų tvarkaraštis ir rezultatai - oficialioje Europos žolės riedulio federacijos svetainėje. Smagu pasidžiaugti, kad kartu su Europos žolės riedulininkais turime ir Lietuvos atstovę - Jolantą, kuri prisijungė prie teisėjų būrio! Linkime sėkmės ir įdomių rungtynių. Primename, kad visas rungtynes galite stebėti Eurohockey TV. 

IMG 6665

Aukščiausios lygos rungtynes stebėti galėjo ir Generalinėje Asamblėjoje dalyvavęs Lietuvos žolės riedulio prezidentas bei Europos Jaunimo lyderystės festivalio dalyviai - Luka ir Dominik.