Šiandien (gruodžio 11 dieną) įvyko LVŽRL 1 etapo 2 serijos berniukų varžybos.

Rudaminos Ryto gimnazijos sporto salėje susirinko šešios komandos. Dvi Širvintų, dvi Vilniaus ir dvi Vilniaus rajono komandos. Komandos buvo psakirstytos į du pogrūpius.

A pogrupis                                                              B pogrupis

Širvintų SM 1                                                        Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras"

Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Torus Solution"            Širvintų SM 2

Rudaminos Ryto-F.Ruščico gimn. rinktinė         Vilniaus raj. SM

Komandos žaidė vieną 25 minučių kėlinį. Vietoje mažųjų kampinių vyko baudiniai ( 14 metrų baudinys, kurio metu puolančiosios komandos žaidėjas turi stengtis įmušti įvartį baudos zonoje besiginančiam priešininkų komandos vartininkui per 8 sekundžių laikotarpį). Pogrupiuose komandos sužaidė taip:

14.00val. (A) Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Torus Solution" – Širvintų SM 1 1:16

14.30val. (B) Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras" – Širvintų SM 2  6:3

15.00val. (A) Širvintų SM 1 - Rudaminos Ryto-F.Ruščico gimn. rinktinė  22:0

15.30val. (B) Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras" – Vilniaus raj. SM  8:2

16.00val. (A) Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Torus Solution" - Rudaminos Ryto-F.Ruščico gimn. rinktinė  13:2

16.30val. (B) Širvintų SM 2 – Vilniaus raj. SM  6:3

Finaluose komandos žaidė du kėlinius po 15 minučių, tie patys baudiniai vietoje mažųjų kampinių. Komandos sužaidė štai šitaip:

17.10val. Rudaminos Ryto-F.Ruščico gimn.rRinktinė - Vilniaus raj. SM  0:11 (0:6)
17.50val. Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Torus Solution" - Širvintų SM 2  0:7 (0:4)
18.30val. Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras" - Širvintų SM 1  3:12 (1:6)

varžybose dalyvavo viena mergina, Gintarė, kuri žaidė už
Rudaminos Ryto-F.Ruščico gimn. rinktinę. „Mergaičių komandos nėra, nes joms nepatinka šis sportas, jos pasirinko menų būrelius, kurie labaiu patinka. Man patinka žaisti žolės riedulį, tik norėčiau, kad būtų nergaičių komanda, nes žaisti vienai tarp berniukų ne visada smagu. Treneris stengiasi pritraukti mergaičių į žolės riedulio žaidimą, bet jos pačios nėra susidomėjusios. Žolės riedulį lankau šešerius metus, o varžybose su merginomis dalyvavau tik vieną kartą“ - kalbėjo Gintarė.

Šiuo metu daug vaikų serga, todėl kai kurios komandos ne pačiu geriausiu savo sastatu. Vaikai džiaugėsi, kad vietoje mažųjų kampinių būvo baudiniai, taip jie galėjo individualiai parodyti savo meistriškumą.