Šiaulių žolės riedulio akademijos informacija

Šiauliuose startavo Lietuvos berniukų U12  (gim. 2011 ir jaun.) uždarų patalpų žolės riedulio čempionato, Šiaurės zonos varžybos. Septynios komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. A pogrupyje  dalyvavo trys ekipos: „Akademija-1“ ir „Akademija-2“, kurias treniruoja Donata Grigienė ir „Akademija-3“ – trenerė Samanta Jakovleva. Po atkaklių kovų A pogrupyje abu kartus laimėjo „Akademija-1“ ekipa ir tapo pirmo rato nugalėtoja. Antrą vietą užėmė „Akademija-3“ komanda, kuri tarpusavio mače 7:4 laimėjo prieš „Akademija-2“ komandos riedulininkus. Į finalinį etapą pateks ir su geriausiomis Pietų zonos komandomis varžysis visos trys A pogrupio komandos. B pogrupyje dalyvavo keturios komandos kurias treniruoja Samanta Jakovleva ir Jūratė Barzinskienė. Į šį pogrupį pateko komandos, kurioms atstovauja jaunesni, mažiau žaidybinės patirties turintys vaikai. Energingi, gerai nusiteikę, vikrūs ir atkaklūs mažieji riedulininkai patys susigalvojo komandų pavadinimus, tad aikštėje buvo galima išvysti „Hakerių“, „Auksinio Makvyno“, „Robotų“ ir „Sonic X“ varžybas. Kovo mėnesį vyks antrasis Šiaurės zonos ratas. Varžybos bus surengtos Šiaulių sporto gimnazijos salėje.